Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a barátom nagyon megütött, es nagyon megbántott. Mit csinaljak? Lehetetlen vele beszelni, nem ad nekem igazat. Szakitanom kellene?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon mélyen megbántott. Egész este sírtam... ultunk fent a szobajaba es elkezdett osztalyozni egy nöt akirol beszeltunk h nem is olyan jo meg olyan 4-5 ös. Amit nem is ertettem mert minek osztalyozgat o mas noket... es kerdeztem tole... akkor mondj egy olyan nőt az egesz eleted soran akire azt mondod h na ő... na ő nagyon jó. Es erre az ő valasza az volt ... a volt baratnom! Mikor meghallottam mar akkor majdnem elsirtam magam hisz ott vagyunk egy éve egyutt es nem engem mond h te.hanem hat a volt baratnom az egesz eletem soran.. megharagudtam es elkuldott majd utanam jott hogy mit vergodok. Kerdeztem h akkor miert vagy velem a neked a volt baratnod az etalon? Ha neked meg mindig ô... es csak hajtotta h mit vergodok.. es akkor ha azt vartam volna h engem mondjon ugy kellett volna feltennem a kerdest, hogy a jelenlegi eletedben. Magyarazkodott mikor tudom h neki meg mindig a noi etalon meg a nő a volt baratnoje. Nagyon faj mert arnyekkent erzem magam. Es ahogy elmondtam a velemenyem... akkor pofot lekevert hogy elestem es lezsibadt a fél arcam. Szo szerint villanasokat lattam az utese alatt...Remegtem levegoert kapkodtam ugy ereztem mindjart megfulladok a banatba es fajdalomba hogy kepes eztmegtenni velem. Annyira sirtam mikor felalltam estem ossze fele annyira megszedultem. Hogy kepes ezt tenni velem????

2016. okt. 19. 12:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Aki 1-szer megteszi,töbsször is megfogja...
2016. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Tobbszor ia megutott de akkor csak ilyen legyintesek. Meg ilyeneket. De ez mas volt. Ez elmondhatatlan. Elestem es fulladoztam nem ereztem az arcam... foldon voltam es csak levegokert kapkodtam. Szornyu volt....
2016. okt. 19. 12:47
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel.
2016. okt. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%

Ez így kegyetlennek fog hangzani, de gondolom nem egyik pillanatról a másikra lett ilyen, csak eddig nem vetted észre, vagy pont, hogy tetszett is a "karakán, magabiztos" stílus, csak most jött el a baj, hogy elkezdte ellened használni.


Szakítani "kellene"? Nem kellene, hanem kellett volna, már korábban.

2016. okt. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%
Jó hülye vagy,hogy még ezek után is mellette vagy.
2016. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
98%

Hagyd már ott a pcsába !!! Keress olyat, aki NEM bánt!!! - mert neki Te leszel az elaton + MEGBECSÜL!!


Nő vagyok..! Az első pofon után ki kell tenni, mert elfajul!

Volt agresszív barátom... meg nem ütött, de nem voltak szép húzásai.


Ha nem teszed ki! Örökké ez lesz.. Be fogja magyarázni, hogy a te hibád, hogy megérdemelted stb.. esetleg meg is csal, erőszakol stb.

A számát is töröld ki Tényleg!! Nem szeret! Te pedig túl leszel rajta. !!!

2016. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Többször megütött. Miért csinálja ezt? Mert megteheti. Egy ember a hibás Te, hogy vele vagy még.Addig fog ütni amíg vele vagy, és mindig nagyobbat és egyre pitiánerebb dolgokért. Egy igazi alpári tahó lehet: "vergődsz"


Te meg vele vagy. Vond le kérlek a megfelelő konzekvenciákat. Aztán dobd ki a pi..ba

2016. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
Azonnal szakits. Eleve az se volt szep amit mondott, persze te kerdezted, de ez is bizonyitja, hogy egy gyoker, hogy az exet mondta :D A pofon meg a "mit vergodsz" meg plane, az lett volna a minimum, hogy bocsanatot ker es nem teged szekal, hogy mit vergodsz.
2016. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ur Isten hagyd ott
2016. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
8%
Nehogy ott hagyd! :DDD
2016. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!