Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy 3 év után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 3 év után a párom nem szeretne összeköltözni?

Figyelt kérdés
Beszéltünk róla többször,de már beleuntam,hogy mindig az a válasz,hogy majd egyszer eljön az ideje. Lehetőségünk lenne,mert saját lakása van mindkettőnknek. Nekem mindegy is lenne melyikünk költözne,de ő nem szeretne. Napi szinten találkozunk,de aludni a saját ágyában szeret egyedül! Heti pár napot alszik nálam. Teljesen megőrjít ez a helyzet. Bízom benne,szerintem senkije nincs mielött azt írnátok hogy megcsal. 34 éves. Mit csináljak? Megbeszélni nem tudjuk.
2016. okt. 22. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem normális.

Lehetőségetek van, alapotok van 3 év után.. Akkor mégis mire vár?

"aludni a saját ágyában szeret EGYEDÜL" - én meg a párommal. És rohadtul nem érdekel, hogy az én ágyamban vagy az övében, csak együtt.

34 éves felnőtt emberrel ezt nem lehet megbeszélni - és te, mire vársz? Hagyd.

2016. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleg fura. En biztos nem varnek senkire ennyi idot, neki jo, hogy van kivel szexelni barmikor de nem kell komolyabban elkotelezodni.
2016. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülye lennék 3 évig együtt lenni egy 34 éves, magát férfinek mondó kis hülyegyerekkel. Legyen szingli és egyedül alhat az ágyikójában. Ennyire hülye vagy most komolyan? Ha ő nem akarja fejre is állhatsz. Te mit csinálj? Szakíts, és keress olyat aki hasonlóan gondolkodik mint te.
2016. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagyon hülye vagyok. Szakítottam vele már nem is egyszer, de mindig békülés lett a vége. Megnyugtatott, hogy össze fogunk költözni, mert ő is szeretné, de persze semmi nem történt....ez megy már 1 éve.
2016. okt. 22. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"mindig az a válasz,hogy majd egyszer eljön az ideje" - Csak azt nem tette hozzá, hogy az az idő akkor jön majd el, amikor megismer egy olyan nőt, akivel össze AKAR majd költözni - mert, hogy te nem vagy az a nő, az teljesen biztos. Semmi akadálya, hogy összeköltözzetek, de ő mégis várni akar, szerinted miért? Mert szerintem azért, mert nem melletted akar elköteleződni.

Sajnálom, de szerintem az időd pazarolod erre a "kapcsolatra".

2016. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

teljesen normális. dugni dughat téged amikor akar, és amikor csak füttyent, de a függetlensége is megmarad neki!


Ügyes, okos ember!

2016. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom neked hogy hagyd a fenébe. 34 éves, saját lakás és nem akar összeköltözni. Nem tudom hány éves vagy, de gondolom már nem 25. Ezt csak azért mondom, hogyha akarsz gyereket és/vagy házasságot akkor lassan lépned kell.
2016. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!