Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy lánnyal akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy lánnyal akit már régóta ismerek de közölte hogy csak úgy megy bele ha lehet neki más is mert az én méretem neki túl kicsi. Van így értelme a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
16 cm a méretem. Tudom, nem valami nagy, de eddig nem volt gondom még miatta. Most akor ez így egy nyitott kapcsolat amit tőlem akar?

2016. okt. 5. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Nincs értelme így.
2016. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Dobd ki a francba.
2016. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Nincs értelme.

Ha 6 centi lenne, talán érthető... de ha 16 centit nem érez, vegyél neki egy lovat.


Esetleg dobd be, hogy OK, mert neked is szükséged van az intenzív szexuális élményre. Viszont vele olyan dugni, mintha a zsírosbödönde nyomkodnád: nem sokat érzel. Ennél szűkebb puncira vágysz.

Aztán kíváncsi lennék a fejére.


N

2016. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Hát nézd, a csaj korrekt volt, nyílt lapokkal játszik, innentől rajtad áll, hogy neked ez így megfelel-e vagy sem. Ha nem akarsz "osztozni", akkor szakíts.
2016. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Szereti a f...szt, ürítőedénynek mindig jó lesz.
2016. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

A 16cm-ert mas lany meg osszetenne a kezet!

Ne hagyd h letorje az egodat!Keressen egy lovat.

2016. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

16 cm pont tökéletes.

Szerintem felejtős a csaj.

2016. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
16 cm teljesen jo de egyebkent a vastagsaga tobbet szamit.
2016. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
75%

Ha azért problémázik mert neked 16cm-es, akkor felejtős a lány.

Te pedig közöld vele, hogy neked ő már túl tág és szűkebb puncit keresel.

Ha neki lehet, akkor neked is :)

2016. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
Dobd ki. 16 az amúgyis világszinten a leghosszabbak között van tudomásom szerint-egyszer láttam egy képet, ilyen térkép volt beszínezve,- , ez a csaj pedig igen butácska. És szerintem nem is érett még párkapcsolatra. És emiatt kidobna basszus. Hogyha szeretne téged, akkor elfogadna úgy, ahogy vagy minden adottságoddal. Ő nem is szeretne szerintem igazi párkapcsolatot, szerintem csak alibiből kellenél neki, hogy mondhassa, hogy ú, ő nem ribke, őneki pasija van. Közben meg ugyanúgy izélne szerintem mindenkivel. Ez a fajta embertípus, amilyen ő, talán nem tudja és nem is akarná megpróbálni lekötni magát egyvalaki mellett. Neki nincs olyan szerintem, hogy ti ketten összetartoztok és alkottok egy párt. Ezt szerintem csak be akarta mesélni, el akarta hitetni veled. Hogy úgy csinált, mintha tudna csak egyvalakit szeretni, és azzal megelégedne, azzal beérné.
2016. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!