Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom még mindig beszelget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom még mindig beszelget az exevel, azt mondja van par lezaratlan dolguk, ki volt mar hasonlo cipoben?

Figyelt kérdés
Nemreg mentek szet a csajjal.a csaj szakitott de mint kiderult mikor mi elkezdtunk talalkozgatni akkor ok meg nem szakitottak teljesen csak ra par hetre.a parom meg mindig beszel vele de elmondasa szerint csak a muszajos dolgokat beszelik meg.a parom nagyon odavolt ezert a lanyert es bennem kialakult egy kisebbsegi komplexus h nem vagyok eleg jo...lehet h ez butasag de en igy erzem..volt mar mas is hasonlo cipoben?h juthatnek ezen tul?
2016. okt. 23. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
milyen lezáratlan dolgok? ha pontosan elmondja akkor esetleg megértheted ha meg nem akkor még mindig őt szereti
2016. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Én voltam ilyen helyzetben. Hazudik ha azt mondja lezárta a dolgot. Még mindig érez iránta és nem tudja elengedni.


28/f

2016. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Azt nem mondta h milyen lezaratlan dolgok de nem akartam h ugy erezze h faggatozom h nem bizom benne,igy nem kerdeztem ra h konkretan mik azok
2016. okt. 23. 18:59
 4/21 Szergej55 ***** válasza:
94%
Ez így gáz, kb. felejtős kategória, csak téged hülyít, ha ez a helyzet.
2016. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Eleg feltekeny vagyok amugy is....van egy kolleganoje..vele is szokott beszelgetni.a multkor kerdeztem hogy beszelnek e meg (mert a csaj nagyon oda van erte) es mondta hogy mar nem.csak ritkan.
2016. okt. 23. 19:05
 6/21 anonim ***** válasza:

Sajnálom de szinte 100%,hogy a másik csajt szereti még.:(

Hasonló cipőben jártam nemrég.

Engedd el. Ez a legjobb amit tehetsz.

2016. okt. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba! Előbb zárja le a volt kapcsolatát teljesen, heverje ki, és akkor kezdjen ismerkedni.

Addig ne is beszélj vele!


Jobban jársz egy olyan pasival, aki csak veled foglalkozik, és nem csak egy köztes állomás vagy két szerelem között.

2016. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Amikor osszejottunk mondta h még ot szereti.nem is ettol felek..ezen idovel tul lesz.szeretem ot annyira h kivarjam..eveket vartam ra.en attol felek h talan ujra osszejonnek...bar mondta h soha tobbe nem jonne ossze vele de felek h elveszitem
2016. okt. 23. 19:13
 9/21 anonim ***** válasza:
ez az ő dolga.... legyél vele figyelmes stb és majd elhagyja a másikat tényleg
2016. okt. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugy juthatsz tul rajta, hogy onbecsulest novesztesz, es helybol kiszurod az ilyen patkanyokat, mint a kedves jelenlegi parod.
2016. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!