Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm, miközben mellettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm, miközben mellettem fekszik az ágyban, az exével beszélget messengeren. Szerintetek még őt szereti?

Figyelt kérdés
Öt hónapja járunk, vele két évig volt együtt.
2016. márc. 28. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom kit szeret mert nem látok a fejébe.
2016. márc. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom, de ez sehogy sem etikus. Veled szemben sem, de az exével szemben sem, ha nem tud róla, hogy honnan írkál.
2016. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Ne balf_szkodj már! Te tényleg hagyod, hogy a csajod az ágyban a volt pasijával beszélgessen, melletted?

KOMMUNIKÁCIÓ: "szívem, te miért beszélgetsz az exeddel miközben mellettem fekszel az ágyban? nekem ez nagyon rosszul esik, mert így azt érzem, hogy nem vagyok elég fontos a számodra. még őt szereted?"

2016. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bármi lehet de ha zavar akkor talán vedd ki a kezéből a játékait és dugd meg rendesen. :D
2016. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

#3


Csaj: Jaj hagyd már ezt a b**is dumát.


#4


Ahmed El Baghdad a migránsok szentatyája, te vagy az?

2016. márc. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran esik ez meg? Mennyit beszélgetnek? Néha én is beszélek pár szót messengeren az exemmel, ha éppen úgy jön ki, akkor úgy, hogy a mostani barátom is egy légtérben van velem. Szóval ha nem rendszeresen és órákig beszélgetnek, akkor szerintem nem nagy ügy.
2016. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
72%
Kivágnám mint macskát .... tiszteljen már annyira h nem melletted fekve csinálja legalább,sejted ha nem vagy ott akkor mit csinál.
2016. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pff xD hagyod is legalabb? :D
2016. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#5 az a csaj szegénységi bizonyítványa lenne. mióta b_zis ha valakinek van érzelmi intelligenciája?
2016. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

Felnőtt párkapcsolatok???


Én is kommunikálok rendszeresen az exemmel, és a barátomat ez egyáltalán nem zavarja, mert agyilag is felnőtt férfi. Nyilván nem egy romantikus randi közepén chatelnék, de ha lefekvéskor mindketten nyomogatjuk egy kicsit a telefonunkat, nem mindegy, hogy kivel beszélek?

Ahh, olyan lehúzó a gyakori IQ-szintje...

2016. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!