Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én reagálom túl ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

@lex@ndr@ kérdése:

Tényleg én reagálom túl ha más lánnyal is beszélget?

Figyelt kérdés

13 éve vagyunk együtt ebből 6 éve együtt élünk. En 27 ő 30. Minden tökéletes volt ( vagyis lehet hogy az is csak en reagálom túl) a közös jövőnket terveztük ház gyerek stb.

1 évvel ezelőtt gyanakodtam hogy megcsalt a kolleganojevel de végül kiderült hogy nem történt semmi köztük csak a csajnak gondjai voltak otthon az en párom pedig meghallgatta. ( mindig is nagyon segítőkész volt mindenkivel) Kihangosított hívással a párom telefonjárol küldött smsrol kiderült hogy gyanútlan segítségnyújtás volt az egész. Ráadásul nem egy bálvány a kiscsaj. Sosem voltam féltékeny típus mindig tökéletes volt a bizalom köztünk. De itt valami megtört bennem viszont tudtam hogy mindennel jobban szeretem és nem tudok nélküle élni. Az egy év alatt nagyon sokszor kiborultam es hisztiztem. Mindig könyörögtem hogy mondja el ha volt valami köztük. A párom a hiszteriam ellenére mindenben támogatott. Mar egészen jól voltam.

Mindig is voltak a munkája mellett seftjei amit sokszor esténként intézett. De nyilván ebből pénz is van. Ebben nem kételkedem. Múlt heten is oda indult amikor elment en is elindultam hogy haza vigyem a húgomat. De szemben jött a párom a kollégája 14 éves lányával és a 22 éves unokahúgaval. Nem állt meg hanem bepánikolt hogy megint hisztériázni fogok és inkább gyorsan kirakta a lányokat. Amit ok sem értettek. És persze en sem. A lány és a párom is ugyanazt mondtak hogy megkértek hogy vigye el őket egy helyre. Azt is elmondta a párom hogy előtte is beszélgetett egyszer azzal a lánnyal mert a kutyánk kölykét neki adtuk el es arról beszélgettek hogy annak is születtek kolykei plusz teljesen általános dolgokról. Mind a ketten azt mondjak hogy nem volt semmi a beszélgetésen kívül. De sajnos az előzőek es a sok hazudozás miatt mar pánikolok. Nem akarom elveszíteni ( pedig jo úton járok a hisztimmel) de nem is akarom hogy megalázzon es átverjen. De gondolom ha nem engem szeretne mar rég elment volna. Szerintetek???



2016. aug. 20. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ostoba liba vagy, és az őrületbe fogod kelteni ezzel. Nekem már a kérdés is sok volt.
2016. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
En is érzem hogy nem helyes amit csinálok de nagyon nehéz a gondolataimat fékezni. Nem érzem magam buta libanak. Ha neked is állandóan hazudnanak te se lennel bizalommal a társad felé akárhogy is szereted. A hazugság bizalmatlanságot szül.
2016. aug. 20. 18:03
 3/10 anonim ***** válasza:
próbáld meg elrejteni a féltékenységedet, mert ez fogja tönkretenni a kapcsolatodat. hiába mondogatod neki, hogy mondja meg ha volt valami, ugy sem fog semmit mondani, mert HA volt valami akkor azt már elmondta volna, ha meg nem csak még rosszabb lesz, mert ő is szarul fogja érezni magát, mert nem bizol benne. nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de én inkább megbánnám azt hogy megbíztam valakiben akiben nem kellett volna, mint azt hogy nem biztam meg valakiben akiben megbizhattam volna
2016. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Milyen hazudozásról beszélsz? Egy szóval sem írtad hogy ő hazudott volna.
2016. aug. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 3. Valaszolonak.
2016. aug. 20. 19:17
 6/10 fru_ ***** válasza:
92%

"az előzőek es a sok hazudozás miatt mar pánikolok."


Az előzőekről kiderült, hogy nincsenek, nem is volt semmi.

Hazudozást meg én se látok sehol, de kezdi gáznak tartani a társaságodat, amit én megértek.

Túl sokat maradtatok együtt, a kamaszszerelemből te biztosan nem tudtál kinőni.


"Mind a ketten azt mondják" te kihallgatást tartasz?

Én azt tanácsolnám, keress valami pszichológust, hátha tud segíteni.

2016. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

A címet olvasva azt hittem, valami eltévedt tini....

Te valóban normális elvárásnak tartod egy 30 éves férfi felé, hogy a nőneműekkel soha, semmiféle kapcsolatot ne tartson?


Talán ha egy dzsungelban élnétek,gondolom, te valójában azt szeretnéd.

Jó látod a helyzetet: "Nem akarom elveszíteni ( pedig jo úton járok a hisztimmel)"

2016. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Beteg vagy, méghozzá mentálisan. Keress fel szakembert.
2016. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ivartalaníttasd a kutyátokat, cica ^^
2016. aug. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ebben semmi nincs, a párod semmi "rosszat" nem tett sem most, sem az előzőekben. És nem is hazudott neked, először is tudtad, hogy beszélget a kolléganőjével, és mint ki is derült, tényleg csak beszélgetett. Most pedig indult a munkába, de összefutott egy ismerőssel, akiket elvitt kocsival, ennyi. Ebben sincs semmi! Túldramatizálod az egészet, és nem bízol a párodban, pedig semmi okot nem adott a bizalmatlanságodra. Plusz, saját magadban sem bízol, mert különben nem rettegnél attól, hogy te nem vagy neki már elég/nem vagy neki már elég jó, és ezért más nők felé kacsintgat. Vagy kezeld ezt magadban, vagy tényleg menj el szakemberhez. A párodnak meg ne hisztizz tovább, mert ez fogja tönkretenni a kapcsolatotokat teljesen fölöslegesen!
2016. aug. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!