Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikéne akadnom ha más lányal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikéne akadnom ha más lányal is beszélget facebookon?

Figyelt kérdés
majdnem 2 hónapja vagyunk együtt.. nála vagyok vagy vele vagyok és láttom hogy ír neki egy másik lány és ő válaszol neki... viszont jó engem szeret és engem csókol meg nem őt de akkor is zavar.. És azért nem beszélek erről vele mert említése szerint elege van már egy életre a féltékenységi rohamokból.. csak fusztrál az egész. probáltam már kilesni hogy mégis mi.. de ilyen átalgos témák nem szíveznek meg semmi.. de akkor is a tudat hogy lehet a lánynak tetszik zavar.. nagyon.. nem tudom mondjuk hogy tudja e az illető hogy van barátnője.. valami segitség/tipp ? 19/L

2016. okt. 20. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
19 vagy, majd kinövöd:) Attól, hogy kapcsolatba vagyok, még nem zárom ki a világot az életemből, kommunikálok másokkal is. Mivel az emberek, kb fele nő, ezért egyértelmű, hogy velük is.
2016. okt. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ :) csak azért vagyok ilyen "kételkedő" mert eddig sokan átb*sztak.:/
2016. okt. 20. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:

miért nem kérdezed meg,hogy ki az a csaj akivel szokott írogatni?

ez a normális kapcsolat alapja,hogy képesek legyetek megbeszélni mindent.az is lehet valami rokon volt vagy valami ezer éve ismert jó barátja..

ha ismerkedett volna,kétlem,hogy úgy csinálja,hogy lásd

2016. okt. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajna, az életben megtörténik, hogy átvágnak. Nem csak téged. Tanulni kell belőle, figyelmesnek lenni. Hallgassa megérzéseidre, jelekre. Többet nem igen tudsz tenni. Mindenkivel, mindig bizalmatlan leszel, nem lesz senkid.

Attól, hogy a párom kacérkodik, hülyéskedik, jókat dumál pasikkal, még érzem erősen, hogy engem szeret, csak hozzám akar bújni.

2016. okt. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Néha feljár "társkeresőre" de elvileg csak szortirozz kitörli akikel beszélt.. mondjuk multkor amikor mutatta hogy ott van egyik volt o.társam azon meglepődtem.. bízom benne csak fura.. minek jár fel minek beszél lányokkal értem én hogy kell mással is beszélni de mi van ha a lány félre érti?.. mondjuk jó engem is ilyen oldalról ismer.. de amióta már van ő én azóta fel se járok.. facen írnak fiúk de nem nagyon írok nekik vissza.. de lehet mostmár én is fogok.. éa majd látja... és ha ezen felbassza magát akkor én is kérdőre vonnom hogy " na kicsoda az a viki?"
2016. okt. 20. 10:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Tehát a facebook beszélgetés gyanús, de a társkeresőzés nem. Nem csoda, hogy átvertek téged. Kicsit gondolkodj már.
2016. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és még sokan át is fognak b/sznł, mert még bőven van rá időd...
2016. okt. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, én ugyanebben a szituációban vagyok

Itt ismertem meg a párom, és azóta is ismerkedik lányokkal. Állítása szerint csak barátkozik, de én már nagyon kivagyok a dologtól. Többször kerültünk ez miatt szakítós helyzetbe, és megígérte nem csinál ilyet. Ha lesz még 1 ilyen, akkor már tényleg szakítok :(

2016. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!