Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat egy férfi?

Figyelt kérdés

Párom nős volt, meghalt a felesége.

Féltékenykedtem.

Aztán elmondta, hogy nagyon bánja, amit X-szel tett, erre a halála után jött rá.Nem csalna meg, nem követné el ugyanezt mégegyszer.

Kérdésem csak annyi, hogy megváltozhat így egy ember?

Sosem volt monogám kapcsolatom, de mellette nem kell senki más!Ha én ilyen irányban 180 fokos fordulatot vettem(minden eröfeszítés nélkül), akkor egy férfi is képes a hűségre?

Több mint egy éve együtt élünk, bízni akarok benne.A szexuális életünk maximálisan rendben van, az élet más területein is megértjük egymást.


2016. okt. 24. 04:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze!Az én párom is megváltozott,az már más kérdés, hogy későn,mert már nem szeretem,kiábrándultam.
2016. okt. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom #1-es. :(

Nekem hetek óta furcsa érzésem van, nem tudom meg lehet-e érezni zsigerből, ha átb.sznak.

2016. okt. 24. 06:02
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Tehát feleségét veled csalta majd meghalt?
2016. okt. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem ismertük még akkor egymást, halál után kb. 6-7 évvel jöttünk össze.

Csak fűvel-fával csalta a feleségét, erről fél éve tájékoztatott.

Miután neki támadtam,(miszerint gyanús), elsírta magát.Elmondta, hogy a temetés után jött rá, mekkora hibát követett el.

Elmondása szerint, velem ezt már nem követné el.

2016. okt. 24. 07:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg. Bárki megváltozhat, főleg trauma hatására.
2016. okt. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen trauma után biztos. Amúgy egy férfi tud színészkedni, de ha elsírta magát, akkor az elég őszinte dolog lehetett.
2016. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Még akkor sem sírt amikor a legjobb barátja meghalt.

Kétszer láttam sírni.Amikor szakítani akart velem, illetve most.

Hinni akarok neki, de nehéz.

2016. okt. 24. 11:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat, gondolom, bantja a lelkiismeret rendesen. Egy emberrel szemben nem a halal utan kell megbanast tanusitani, hanem akkor kell tisztelni, amikor meg el. En ugy gondolom, h ideig oraig tartani fogja magat a parod, de eltelik 5-10 ev es meg fog csalni. Kutyabol nem lesz szalonna.
2016. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!