Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Máskor is megtenné ugyanezt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máskor is megtenné ugyanezt, vagy elég volt neki a "büntetés"?

Figyelt kérdés

Szerintetek normális az a pasi, aki miután azon begőzölt, hogy nem vettem fel neki a telefont, azzal fenyegetőzött, hogy akkor felhívja a család vonalas telefonszámát, majd ezt meg is tette? Mindez olyan éjfél körül történt, már mindenki aludt. Amúgy azért nem vettem fel neki, mert agyament dolgokat talált ki, hogy van valakim stb.

Utána 4 napig nem is álltam vele szóba. Ez lehet elrettentés neki a későbbiekben? Vagy félhetek attól, hogy újra megtesz valami hasonlót?

Köszönöm.


2016. okt. 24. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ennyire "begőzölt", az lehet máskor is megteszi, meg lehet még másra is képes lesz... Szerintem ne állj vele szóba többet, ez lesz a legjobb.
2016. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beljebb gőzöl
2016. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lesz ez neki elrettentés, ugyan már.. Féltékeny, birtokló, agresszív jellem, ha azt hiszed, bármit elérsz ennél az embernél és megváltoztatod, akkor borzasztóan naiv vagy. Ennél maximum durvább dolgokat fog idővel megendegni magának, csitulni nem fog, te meg azon kapod magad egy idő után, hogy már a családodtól és barátaidtól is el vagy szigetelve és utcára vagy dolgozni sem mehetsz, mert különben megy a lelki és/vagy fizikai terror.

Ha van egy kis eszed (akár minimális), akkor az ilyen embereket úgy kerülöd, mint a tüzes vasat, ezzel az alakkal pedig soha többé nem állsz szóba.

2016. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
tipikus idióta barom a pasid
2016. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van az úgy, hogy ha olyan birtokló egy ember személyisége alap nélkül is gyanúsítgat s te hiába csak nyugalom miatt meg elrettentésből nem állsz vele szóba abból nem tanulni fog, hanem önigazolást lát s majd jól elszámoltat ugyan biztos más pasival voltál. De ha meg szeretgetnéd abból is ugyanezt hozná ki te meg azon kapod magad mindenért védekezned kell s leszívja az összes energiádat.
2016. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mindezek után még bocsánatot sem kért. Azt mondja, az én hibám, ha felvettem volna, ez nem történik meg. Na ja.

Még tini éveimből sincs semmi ilyen emlékem, hogy az akkori pasim zaklatta a családomat, nemhogy egy felnőtt párkapcsolatban.

2016. okt. 24. 15:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után miért is a pasid még mindig ez a tirpák?
2016. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A szokásos szöveg: még szeretem, DE.

Azt hiszem, megfogadom az itt leírt véleményeteket, és megy a levesbe.

2016. okt. 24. 16:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Jól teszed, önmagában a szerelem nem elfogadható indok arra, hogy megvakuljon az ember és elnézze ezt a viselkedést. Minél előbb szabadulsz meg tőle, annál jobb és annál kevesebb sérüléssel lépsz ki a dologból. Addig tedd meg, amíg még van önbecsülésed, mert egy ilyen ember mellett sokáig nem lesz.
2016. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szép pár vagytok :DDDDDDDDDDDDDDD
2016. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!