Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet megbízni ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet megbízni ezek után?

Figyelt kérdés

éreztem,hogy van valami.. ezért megkérdeztem barátnőmet,hogy beszéljünk nyíltan őszintén egymással.. mert van valami rossz érzés bennem.. és elmondta igen van.

múlt héten azt mondta kötelező színház előadáson volt osztállyal.. és kiderült barátnőivel bulizott.. azt mondta azért nem mondta el,mert sose bízok benne,és talált okot,hogy mérges legyek rá.. szerintetek ez botlás tőle? vagy máskor is képes lenne rá?

én 25 vagyok ő 19.


2016. okt. 24. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Elég szomorú, hogy úgy viselkedsz vele, hogy el kell ezt titkolnia. Bár egy kapcsolat két ember dolga, szóval ő se teljesen normális.

Mi a fenének vagytok együtt? Bizalom nulla, kommunikáció nulla... a macskámmal bensőségesebb a viszonyom, pedig gyűlöl engem. Ennek így semmi értelme..

2016. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem egészen sokat beszélünk. nevetünk viccelünk meg minden jó.. de valahogy ma volt bennem egy ilyen érzés,és rákérdeztem.. és nem volt alaptalan ami fáj. mert azt hittem sose titkolozunk egymás előtt.
2016. okt. 24. 18:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan oka van annak, hogy nem mondta ezt el neked. Túlzott féltékenység vagy birtoklási vágy részedről?
2016. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

inkább rossz tapasztalatok azért mondanám. eddig volt 4 komoly kapcsolatom,és megcsaltak már hazudtak.

nehezen bízok meg másokban.

2016. okt. 24. 19:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De ő nem az előző barátnőid! És ha féltékenykedsz, csak még több hazugságra fogod sarkallni.
2016. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem aki hazudik annak,akinek azt mondja ő a legfontosabb őt szereti semmivel se jobb. akkor inkább szakítson a másikkal. én sose hazudtam neki semmiben. nem ez a megoldása úgy gondolom. mert sehova se vezet.

azt mondta többet nem fog hazudni semmiben.. de ezt hányan mondták már a világon?

2016. okt. 24. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Te minek vagy vele, ha ribinek nézed?

Ő minek van veled, ha nem bír őszinte lenni?

Megérdemlitek egymást.

2016. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Simán képes lenne. Mitől változna meg?


Ráadásul még a felelősséget is rád hárítja az ő hazugságáért? WtF???


Adtál rá okot, hogy ilyesmit titkoljon? Féltékenykedtél?

Ha igen, akkor égjél, mint az olajos rongy.

Ha nem, akkor a csaj felejtős.

2016. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!