Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom képtelen megbízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom képtelen megbízni bennem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kicsit több, mint 1 éve vagyunk együtt (ő 24/F én 19/N) az első 7 hónapban együtt is éltünk egyéb okokból azt most nem szeretném leírni. Aztán 7 hónap után úgy alakult, hogy felmondott az itteni munkahelyén és hazament a szülőfalujába. Azóta még annyira sem bízik meg bennem, hogy mit csinálok a munkahelyemen, mikor érek haza, otthon vagyok e egyáltalán, stb. Szerintem a haverjai is mondogathatnak neki dolgokat, hogy én biztos mással foglalkozom, mert ilyet az ember egyedül nem találhat ki... Az a helyzet, hogy nem egy volt barátnője megcsalta, és emiatt nincs bizalma a nők felé. Ez változhat szerintetek? Vagy csak akkor ha végleg együtt tudunk majd élni 6-8 hónap múlva? Vagy adjam fel, mert nem ér ennyit? Pedig a világon mindennél jobban szeretem, okot nem adtam rá, hogy féltékeny legyen, tényleg még csak a barátaimmal sem mászkálok el. Volt valaki hasonló helyzetben? Vagy én vagyok ennyire nem normális, hogy inkább tönkreteszem magam?

2016. júl. 30. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A bizalom a kapcsolat alapja, ha az nincs meg, nincs kapcsolat sem.


Leültetek már és átbeszéltétek ezt a problémát? Több mint 1 éve vagytok együtt, ennyi idő alatt már igazán bizonyítottál neki, hogy csak ő kell neked más nem.


A féltékenység önbizalom hiányból származik, plusz igen abból, hogy nem bízik meg a párjában. Ezt a videót nézesd meg vele:

https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ


Párommal 200 km-es távkapcsiban vagyunk lassan 3 és fél éve, teljesen megbízunk egymásban és eszünk ágában se lenne gyanusítgatni a másikat.


Beszéljétek meg, változtassa meg a hozzáállását, mert ezen csak ő tud változtatni, más nem. Magában kell elrendezni a dolgokat.

2016. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A bizalom sajnos tényleg nagyon fontos. A hűség csak a második szempont. Ha nincs hűség, nincs bizalom. Ha nincs bizalom, nincs egészséges kapcsolat.
2016. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neki kellett volna túltennie magát a csalódásain még a kapcsolat előtt, nem téged büntetni a volt barátnői tetteiért.
2016. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem csak te vagy ennyire hülye. Majdnem ebben a helyzetben vagyok a külömbsèg annyi hogy engem megcsalt nem egyszer. Mèg is ő fèltèkeny rám pedig az èn fejemben sem fordult meg soha hogy mással legyek. Nehèz helyzet. Ne add fel. Próbáld megbeszèlni vele.
2016. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Az a helyzet, hogy nem egy volt barátnője megcsalta, és emiatt nincs bizalma a nők felé." Ne mosdasd a szerecsent! Ennek a kapcsolatnak régen löttek.Keress ujat!
2016. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 és ez az ahogy egy lelkileg sérült embert még mélyebbre löknek:D


szerintem ülj le vele és beszéljétek meg, engem is hagytak már el azért mert nem tudtam megbízni senkiben, de valahogy nem volt képes leülni megbeszélni, megkérdezni hogy akkor ez most miért is van.


Egyébként meg a problémákat megoldani kell nem elfutni előlük. Ha tényleg szereted beszéljétek meg.

2016. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os, miért kéne pátyolgatnom? Ha lelki bajos, keressen szakembert, beszélje ki a baját, és ha rendbe jött, utána! kezdjen kapcsolatot.

Ne engem hurcoljon már meg a volt barátnői hülyeségéért, basszus!

2016. júl. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!