Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék megbízni valakiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megbízni valakiben, hogy később ne sérüljek? 24. n

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy elvesztettem az emberekbe vetett hitem. Hiába vagyok kedves és lelkiismeretes másokkal, nem ezt kapom vissza.

Párommal 3,5 éve vagyunk együtt, de az együtt élés még várat magára (egyetem miatt)

Hamarosan végzünk, úgy érzem nagy vízválasztó lesz ez köztünk. Ezért már egy ideje ebben a bizonytalanságban élve úgy érzem hogy nem tudom őt úgy feltétel nelkul szeretni, mint korábban, mert tartok attól hogy ha végzünk az egyetemen és úgy alakul hogy ő nem próbálná meg velem a közös életet, akkor óriásit koppannék.

Mit gondoltok erről?


2016. aug. 19. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Feleslegesen stresszelsz olyan dolgon, amin még kár. Legyél nyitott a párod felé, legyen továbbra is jó a kapcsolatotok, az idő pedig úgyis eldönti majd, hogy tudtok-e egymás mellett élni, vagy sem. :) Hajrá.
2016. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy olyan problémán rágódsz, ami még nem is létezik, és lehet nem is fog...
2016. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem olvasom el, de elárulok egy nagy titkot.

A csalódás mindenki életében ott van. Sőt ott is lesz.

MINDIG!

2016. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Felesleges ezen most stresszelni, majd elég lesz 30felett.Bár akkor is felesleges...
2016. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 fru_ ***** válasza:

Nem tudom, mi gátol meg abban, hogy beszélj vele erről?

Azzal, hogy te magadban eleve felteszed, hogy majd baj lesz ebből, kb. meg is alapozod a bajt.

2016. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te már sérült vagy!
2016. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük ezt már együtt is. De mivel nem tudjuk hogy alakul később a helyzet, ezért nem tervezünk előre.


Nem gondolom, hogy "sérült" lennék ez miatt.

2016. aug. 19. 18:38
 8/10 PearlDiver ***** válasza:
100%

A bizalomnak épp az a lényege, hogy bevállalod a sérülés kockázatát. E nélkül nem működik, úgyhogy szerintem jobb ha belenyugszol. Viszont a pozitív oldala is megvan, ha olyasvalakire hagyatkozol rá, aki erre méltó, sokkal boldogabb lehetsz, mint bizalmatlanságban élve.

A csalódástól nem félni kell, hanem szembenézni vele, ha megtörténik. Persze nem azt mondom hogy legyél naiv, és higgy el mindent, de bizalom nélkül sivár lenne az élet.

26F

2016. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. aug. 19. 19:58
 10/10 fru_ ***** válasza:

Nem kell ám sok mindent megtervezni előre.

Egyet épp elég, hogy azokat a - nem tudjuk milyen - helyzeteket majd együtt oldjátok meg.

A többi nem olyan érdekes.

2016. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!