Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha velem ilyen volt, szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha velem ilyen volt, szerintetek minden csajjal is megcsinálja ezt?

Figyelt kérdés
Mi arról a véleményetek, hogy egy durván kisajátító, zsarnok, ellenőrizgető pasi, aki amúgy az exem, csak velem tudta ezeket a gusztustalan dolgokat megcsinálni, vagy mással is ilyen lesz? Kezdetben mézesmázas mindenkivel, majd több hónap után elkezdi behálózni az "áldozatot", aztán a végén alig marad az illető személyiségéből. Tud változni az ilyen ember a következő kapcsolataiban, mit gondoltok? Vagy inkább csak én voltam ilyen naiv?
2016. okt. 25. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tud
2016. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki változhat és véleményem szerint a "behálózáshoz" is 2 ember kell.Elhiszem,hogy rosszul érint és egy szemétládának tartod,én elhiszem neked,hogy az,bár az ő verziója is biztos érdekes lenne,csak te is lásd azért be a fenti leírt állapothoz 2 ember kell.
2016. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenki folyamatosan változik.

Ezt nem direkt csinálta. Ne írd úgy mintha így lenne. XDXD

Ha egy erős, párkapcsolatra alkalmas emberrel jön össze egy ilyen személy, nem tudja vele megcsinálni.

Te sem és ő sem áltatok még készen egy párkapcsolatra.

2016. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Töröltetni akarta a facebook ismerőseim közül az összes hímneműt, kivéve a családtagok, ezen a témán több hónapig rugózott.

Az exeimet állandóan felhozta, ha veszekedés volt, hogy tudtam annyi pasival lenni ő előtte. (3 emberről beszélünk)

Telefonomban mindig keresett valamit, számítógépemről letörölte a régi kedves képeimet anélkül, hogy megengedtem volna.

Állandóan beszámoltatott, mikor és hová megyek, ha szóltam neki emiatt, veszekedés volt, órákig duzzogott.

Kb. ennyi.:)

2016. okt. 25. 11:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

No,ha legközelebb ilyet tapasztalsz valakinél,most már tudni fogod,hogy nem órákig vitatkozni,duzzogni kell hanem szakítani és probléma megoldva.

Ezek nem normális elvárások mint ahogy nem normális dolog vitatkozni sem rajtuk és ragaszkodni egy ilyen kapcsolathoz.

2016. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mással nem tudja ezt megcsinálni, mert más az első ilyen húzásnál kivágja mint macskát.

Valóban két emberen múlik, milyen lesz egy kapcsolat. Te se minden pasid mellett mentél rá a kapcsolatra, csak vele. Nem igaz?

2016. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, erre a kapcsolatra majdnem rámentem. Igazából kb. egy évet vett el az életemből, bár ezt a kifejezést nem szeretem használni, mert én sem szakítottam addig. De kemény volt így utólag szemlélve.
2016. okt. 25. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként érdekelne hány évesek vagytok,voltatok akkor,mert ezek a kérések számomra eléggé felfoghatatlanok felnőtt fejjel.
2016. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő 25, én 24.
2016. okt. 26. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!