Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha a barátom, aki (állítólag) nagyon szeret megigéri, hogy megcsal, akkor van értelme a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Szerintetek, ha a barátom, aki (állítólag) nagyon szeret,mindent megtenne érted, stb. megigéri, hogy megcsal, nem figyel rád, pénzért akarja megvenni a szerelmed, nem hallgat meg, problémákat nem lehet vele megbeszélni, mert csak annyit mond, hogy "változz meg!", akkor csak hazudja, hogy szeret, vagy tényleg szerethet?...

Kapcsolatért semmit sem tesz, elvárja, hogy én tegyek mindent. Én menjek hozzájuk mindig. Én adtam fel a biztos jövőmet érte. Többit nem sorolnám fel


Így van értelme tovább folytatni?..


2010. ápr. 26. 22:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
68%
Azt a hangnemet sose használnám, amit Te használsz. Nekem nyugalom kell. És nagyritkán a barátaim. kabbe jelet se én küldözgetek msn-en..
2010. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
nyugodj meg, használtad. És Te is küldted már nekem, csak ilyenkor lyukas a memóriád :)
2010. ápr. 26. 22:20
 13/30 anonim ***** válasza:
68%
Sose nézem akkor se a mailjeidet, a facebookot, az sms-eidet, az iwiwedet.. Te?... Baj ha korán lefekszem, ha taliznék a barátaimmal.. Egyedül maradtam 25 évesen...
2010. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

én sem nézem, max ha együtt nézzük,de akkor az enyémet is megnézzük. Facebook-ot szoktad nézni, mondtad.

És amikor én akarok találkozni a barátaimmal?... Azt nem lehet, mert besértődsz.

Ha egyedül maradtál, akkor nincs sok minden, amiről még beszélnünk kell. Én kerestelek, hívtalak. Többet nem foglak.

2010. ápr. 26. 22:25
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Én rájöttem, hogy csak feltűnősködésre vágytok... Mert igazából egyáltalán nem érdekel, hogy mit írnak ide a válaszadók, nem foglalkoztok vele, csak magatokat sajnáltatjátok, mint két 10-en éves. Sőt lehet, hogy még ők is meg tudják beszélni a problémáikat négyszemközt, és nem kell hozzá egy közösségi oldal.
2010. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
együtt a család?:D
2010. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
én megakartam, 4x vagy 5x hívtam.. Kinyomta. Elég egyértelmű. De lépek aludni. Jó éjt mindenkinek!
2010. ápr. 26. 22:27
 18/30 anonim ***** válasza:
82%
Ez a topic lesarkítása a helyzetnek. Nem feltűnősködés, csupán meg akarom tartani. Érdekel mások véleménye. Gép előtt élek már, ha nem lehetek vele. Mert akkor hol vagyok, mit csinálok. Idáig süllyedtem, hogy ide írtam. A féltékenységis rész lejjebb, az én művem. Erre válaszolt ezzel a kérdéssel. Elfáradtam. 25 vagyok. Nyugalamt akarok, nem hisztit. Látni a barátokat.. De gondoljatok bele: csicska vok a munkában, a családban, a tesómat melegnek tartja, mert nem egy csajozós típus, stb... iwiwen leveszi a képeket, a kiírást rólam, és persze msn-en is. Aztán visszateszi.. Ez történik nap mint nap. NYUGALMAT AKAROK. Végső elkeseredés eredménye az itteni üzengetésem.
2010. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

tudod, a problémákat meg kell beszélni, nem úgy elintézni, hogy én változzak meg.. Ja, és te egy hónap alatt többet látod a barátaidat, mint én egy fél év alatt..

Munkádról meg van a véleményem, de neked is ugyanez. érdekes, ide miért nem írod le? Miért hazudsz?

2010. ápr. 26. 22:35
 20/30 anonim ***** válasza:
75%
Kik a barátaid?...
2010. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!