Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha a barátom, aki (állítólag) nagyon szeret megigéri, hogy megcsal, akkor van értelme a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Szerintetek, ha a barátom, aki (állítólag) nagyon szeret,mindent megtenne érted, stb. megigéri, hogy megcsal, nem figyel rád, pénzért akarja megvenni a szerelmed, nem hallgat meg, problémákat nem lehet vele megbeszélni, mert csak annyit mond, hogy "változz meg!", akkor csak hazudja, hogy szeret, vagy tényleg szerethet?...

Kapcsolatért semmit sem tesz, elvárja, hogy én tegyek mindent. Én menjek hozzájuk mindig. Én adtam fel a biztos jövőmet érte. Többit nem sorolnám fel


Így van értelme tovább folytatni?..


2010. ápr. 26. 22:00
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Neked?... akik havonta ha egyszer keresnek?...
2010. ápr. 26. 22:39
 22/30 anonim ***** válasza:
82%
Ez az eredménye a folyamatnak, amit elkezdtél.. Miattad nem találkozhatok velük... Ez lett a vége. Ezen változtatok most.
2010. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Egyszer (!!!!!) találkozhattam a legjobb barátnőmmel majdnem egy év alatt!!!!!! TE??????? 2 hetente jártál le a kocsmába hozzájuk!
2010. ápr. 26. 22:41
 24/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem emlegettem másért, csakhogy tudd milyen érzés, ha ezzel az agyadra mennek... Mert én a féltékenységet naponta megkapom... És ebben betelet a pohár. Nyugi kell nekem. Nem hiszti.
2010. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
megigérted, hogy megcsalsz... mosolyognom kéne hozzá, vagy mi????
2010. ápr. 26. 22:44
 26/30 anonim ***** válasza:
75%
És ezt az esetet se emlegettem, vagy 2 hónapja:D
2010. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
a megcsalást?:D persze, mert nemrég volt:D anyám, ezen jót nevettem :D
2010. ápr. 26. 22:46
 28/30 anonim ***** válasza:
75%
Normálisan, nem alpárian, dühtől fröcsögve kell a másikkal beszélni. f..szopónak tartasz?... Azt eltűröm? Akkor Te is az ilyen szavakat, amiket erre válaszolok!
2010. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
jó éjt majdnem mindenkinek:)
2010. ápr. 26. 22:52
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén: ti minek vagytok még együtt???!!!
2010. ápr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!