Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papucs a ferjem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A masodik babankat varom, es elviselheteten a ferjem! Eddig is papucs volt sose volt szava a csaladba nem vedte meg magat. Én pont az ellenkezoje vagyok es nem ertem, h legalabb a csaladjaert miert nem tud mevaltozni? Azt gondoltam talan a gyerekek miatt valtozik a viselkedese es ferfiasabb lesz..de tevedtem..egyre tavolabb kerulunk egymastol..nem birom elviselni, h a csaladja semmibe veszi es őt ez nem erdekli.. Engem bant es mar felemeszt ez a tudat, h ilyen ember mellett kell elnem es nem tudom, h leszek kepes 2gyereket felnevelni vele..
2016. okt. 26. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
mi a kérdés? mi tegyél? erősítsd az önbizalmát mondjuk.
2016. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
De jó neked! Bárcsak az enyém lenne papucs!
2016. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ki választotta? véletlenül nem te? a felelősséget vállald a tetteidért!


amilyen rózsát szakítasz, olyat szagolsz!


tehát ne siránkozz itt kérlek, hisz nem volt kötelező egy ilyennel együtt lenni (gondolom már a kapcsolatotok elején is ilyen nyámnyila volt tehát tudtad hogy milyen pasit választasz magadnak), pláne nem szülni neki!

2016. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

" Eddig is papucs volt sose volt szava"


Mi a probléma, ha eddig is az volt.. sőt mindig is az volt?!

2016. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Hogy te milyen ostoba vagy... Elképesztő, hogy képes voltál olyan emberrel családot alapítani, akit nem vagy képes elfogadni úgy, ahogy van. Szerencsétlen pasas... :/
2016. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Eddig is ilyen volt, nem tudom miért csodálkozol. Ez nem egy olyan dolog, amit az ember csak úgy levetkőzik magáról.. bár ezt most már nyilván tudod.

Mit tehetsz?! Két gyerek után sem változott...megszoksz vagy megszöksz. Ez a két opció.

2016. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok a női nemnek, ne csodálkozzatok, hogy a férfiak jó része elnőiesedik, a túlzásba vitt női emancipáció máris érezteti a hatását. Már gyerekkortól óvónénik, tanítónénik vesznek körül minket, elnőiesednek a szakmák, de a párkapcsolatban is elvárjátok, hogy a férfiak vállalják át az alapvetően női feladatok egy részét (mert mekkora szemét már egy pasi, ha ne adj' Isten nem tud főzni, meg nem takarít stb.). Ne csodálkozzatok, hogy ennyi bátortalan és papucs férfi van a világon, a nők még gyakran rá is erősítenek az erre hajlamos férfiaknál a maradék önbizalom szisztematikus lerombolásával (pl. megalázó visszautasítások), aztán meg csodálkoztok, hogy jééééé, nem kezdeményeznek, gyámoltalanok stb. Sok férfi azért sem tud férfiként kiteljesedni, mert nincs olyan nőies nő, aki mellett ezt meg tudná tenni. Egyébként ha te hordod a családban a nadrágot, akkor evidens, hogy a férjed lesz a gyámoltalan, egy erős akaratú nő rendszerint nem tűr meg maga mellett egy szintén erős akaratú férfit. Ha nem segítettél neki megváltozni, akkor ne is várj a csodára. Ha te vagy a "férfi" a családban, akkor miért csodálkozol, hogy nem ő az?
2016. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Azt gondoltam talan a gyerekek miatt valtozik" - qrva rosszul gondoltad :(


a gyerek soha nem old meg semmit, a gyereket nem azert szuljuk, hogy majd ettol jobban fog a pasi szeretni, vagy ettol majd megkedvel az anyos, vagy mittomen milyen hajmereszto elkepzelesek vannak meg


es amikor az elso gyerektol nem lett ferfiasabb, gondoltad majd a masodik gyerektol az lesz? te jo eeeeeg

2016. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A papucs pasi egy kincs. Vigyazz ra,becsuld meg es szeresd,el ne szeressek melloled.

Gondolom nem veszekedtek soha. Ezt ertekrld. Mindig szamithatsz a segitsegere. Ezt is ertekeld.

N

2016. okt. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Becsüld meg,vagy add meg az elérhetőségét nekem!
2016. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!