Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papucs a ferjem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A masodik babankat varom, es elviselheteten a ferjem! Eddig is papucs volt sose volt szava a csaladba nem vedte meg magat. Én pont az ellenkezoje vagyok es nem ertem, h legalabb a csaladjaert miert nem tud mevaltozni? Azt gondoltam talan a gyerekek miatt valtozik a viselkedese es ferfiasabb lesz..de tevedtem..egyre tavolabb kerulunk egymastol..nem birom elviselni, h a csaladja semmibe veszi es őt ez nem erdekli.. Engem bant es mar felemeszt ez a tudat, h ilyen ember mellett kell elnem es nem tudom, h leszek kepes 2gyereket felnevelni vele..
2016. okt. 26. 21:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nincs olyan, hogy valakit a családja semmibe vesz, és ez őt nem érdekli, max nem látod rajta.


valószínűleg egész életében ehhez szokott, úgyhogy ha szereted és együtt akarsz vele maradni, akkor csak finoman. apró dolgok, türelem. kérdezd a véleményét. bízz rá dolgokat (ami felelősségteljesebb, mint a krumplipucolás meg a szemétlevitel), és hagyd, hogy hibázzon. mint egy kamasz, aki új utakat fedez fel, és a tévedéseiből tanul.


én megértem, hogy az irányítás sokak számára vonzó, legalább "azt csinálhatom, ami tetszik". de fárasztó is egyedül tolni a szekeret, minden felelősséget egyedül vállalni. hagyd, hogy részt vegyen az életetekben, és ne akard bebizonyítani az alkalmatlanságát, mint valószínűleg a családja.


remélem, nem csak panaszkodásból tetted fel a kérdést, hanem tenni is akarsz valamit.

2016. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Sejtettem, hogy az itteni vadbarom, frusztrált nők le fognak pontozni engem az igazságért, nem is vártam sokkal többet tőlük. Kész szánalom ez az oldal, itt nem lehet őszintén megírni semmit, mert ha nem a nők seggét nyaló kommenteket írunk, akkor lepontoznak, és még annyi eszük sincs, hogy legalább érvekkel alátámasszák, miért nincs igazam.
2016. okt. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!