Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Miért csináljátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért csináljátok ezt magatokkal?

Figyelt kérdés

Hejhó!


Itt az oldalon rengeteg olyan kérdés van, ahol a nő leírja, hogy megcsalják, semmibe veszik, kigúnyolják, stb. Miért tűritek ezt el? Csak arra lennék kíváncsi, hogy milyen körülmények, személyiségjegyek kellenek ahhoz, hogy valaki ezt elviselje? Rossz családi háttér, sz..r kapcsolat az apáddal / anyáddal, alacsony önértékelés, sima naivitás? Tobzódnak a normális, értékelhető értékrenddel rendelkező hapsik mindenhol, akkor miért ezekkel jöttök össze? De az még hagyján, miért maradtok velük?


A másik, a szeretők: most komolyan, 2 nap alatt vagy 6 olyan kérdésbe futottam bele, ahol a faszi a csillagokat lehazudta az égről, hogy ilyen sárkány a felesége meg olyan szar a kapcsolata, de nem tud kilépni, ti meg bekajáljátok. Ennek mi az oka? "Rossz családi háttér, sz..r kapcsolat az apáddal / anyáddal, alacsony önértékelés, sima naivitás?" Vagy mi?


Ezek a férfiak nem is férfiak, ti meg szültök nekik meg ugrotok, ha épp uncsi az asszony és fiatal puncit akarnak. MIÉRT?


2016. okt. 27. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
A párválasztási sémák nem tudatosak. Minimum fél év pszichoterápiával tárható fel, hogy valaki miért megy bele (sokszor egymás után) önsorsrontó párkapcsolatokba.
2016. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező, majd eltelik pár évtized és nevetsz a ezen a kérdésen. Addigra meglátod, mi is a való világ.
2016. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

A szeretősdinél simán csak fiatalok, naivak, szeretetéhesek, és amikor ennek a "szeretetnek" az illúzióját nyújtja valaki, akire ráadásul még fel is néznek, stb... azt zabálják, mint kacsa a nokedlit... itt nég sok tényező bejátszik, pl. a saját magukról alkotott kép változása az idősebb faszi hatására, tapasztalatlanság a normális párkapcsolatról... stb. Ezt egészen hosszan lehetne fejtegetni, hogy mi játszódik le a kislányok fejében ilyenkor, de a végeredmény úgyis annyi, hogy, fiatalok, naivak, és nagyon butusok. Pont. Nem véletlenül egy bizonyos korosztályból szoktak válogatni a nős pasik...

A házasságtörés elnézése gyerekkel - témáról is vannak elképzeléseim, de ez már bonyolultabb, összetettebb téma, meghagyom olyannak, aki tapasztaltabb benne.

2016. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Jah, kb ezek a felsorolt okok. Egyébként egészséges önbecsüléssel - ha figyelünk a jelekre - ki lehet szűrni az ilyen pasikat.

De persze reménykedünk, hátha jobb lesz a helyzet - aztán persze nem. :( És lelépni sem merünk, mert gondolom, nincs elegünk eléggé ebből az egészből.

Ha betelik a pohár, akkor általában otthagyjuk az ilyen alakokat. De az más kérdés, hogy kinek mekkora az ingerküszöbe.

2016. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


1.: Rosszul tettem fel a kérdést, inkább a másik oldalról kellett volna: Mi van ezekben a hapsikban, ami arra készteti a nőket, hogy mellettük maradjanak? Mi az a tulajdonságuk, ami ezek ellenére vonzó a másiknak?


2. Kérlek, hogy részletezd, hogy szerinted mi is a való világ vagy szerinted mi az a tapasztalat, amit megszerzek később és más színben tünteti fel majd a dolgokat előttem.


3-4. Igen, ezek lehetnek az okok, igazából eléggé izgat az a téma, hogy mi befolyásolja azt a tűréshatárt, ami eltérő minden nőnél, illetve mi az a dolog, ami miatt valakiben kialakul olyan mértékű szeretetéhség/önbizalomhiány, amiért bevállalja ezeket. Valahogy mindig oda lyukadok ki, ha erről gondolkozom, hogy az apáknak van a legnagyobb felelősségük ebben.

2016. okt. 27. 20:57
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Én azért vagyok rossz kapcsolatban, mert előtte extra sokáig egyedül voltam. Már nagyon utáltam, magányos voltam depressziós tőle. Pedig szerintem tök jó fej vagyok, meg szép is. Mégsem jött össze semmi komoly. Aztán jött ez a fickó, megszerettem, kiderült róla, hogy nem egy gavallér, de valahogy mégsem kívánkozom vissza az egyedüllétbe. Nekem mondhatja bárki, hogy mennyi kedves jó arc pali van. Hol?
2016. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%

Mert primitív ösztönlények és kerülik a józan logikát. Pl. egy erős, agresszív pasi megnyerő, mert védelmezőnek tűnik, beleszeretnek. Aztán, pár pofon után még át sem képesek gondolni a helyzetet.

Természetesen mindig lehet mély pszichológiai dolgokról beszélni, de a valóságban közel sem mindig van így. Egyszerűen manapság divat a butaságot pszichológiai betegségnek beállítani. Ezt egy pszichológus ismerősöm mondta.

2016. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#6: Az ismerősi körömben is van olyan srác, aki nehezen nyílik meg, de pl. jól keres, stabil állása van, ha megismeri az ember, akkor egy nagyon intelligens, jó humorú srácot ismer meg. De nincs nagy hangja, ez tény. Ritkán szól, de az üt. :)


#7: Szóval úgy gondolod, hogy ez simán intelligencia kérdése is? Nem minden esetben vezethető vissza az adott nő korábbi tapasztalataira (akár családi minta vagy párkapcsolati tapasztalat)?

2016. okt. 27. 21:25
 9/21 anonim ***** válasza:
Intelligencia, érzelmi intelligencia és önismeret hiánya. Ezzel egészíteném ki, amit a hatos mondott, egyébként egyetértek. Én is borzasztó családi háttérből jövök, nem láttam magam előtt normális mintát, amíg felnőttem, mégsem lettem lábtörlő, rengeteg nőt ismerek, aki hasonlóképpen van ezzel.
2016. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
*amit a hetes mondott, elnézést
2016. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!