Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom féltlkeny tipus, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom féltlkeny tipus, de én nemszólhatok semmit. Többi lent ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
nos párom 27 éves, én 25, van egy kislányunk és várjuk a kistesót, 3 éve vagyunk együtt, mindig voltak féltékenykedési problémák mindkét félről bár nekem ő volt az első, és azóta is igy van... na de modt a konkrét helyzet amiről írno akarok az az, hogy hazajön este a meloból, eszik, majd telójn facebook, ha épp a konyhában van dolgom és nem vagyok mellette a szobában akkor laptopon facebook, ha oda megyek vagy csak arra egyből ellapoz, ja és mindíg törli az előzményeket!! :) mondtam is neki de hülye kifogásai vannak, és amugy se szoljak be mert én bejelöltem a minap egy ált iskolai oszt társamat, és biztos akartam tőle vmit...hozzátezem 2000 éve ismerem és gyerekkorunk ota nem láttuk egymást ..persze tiltanom kellett két napig nem szolt hozzám, a facebook- miatt sokszor veszekedtünk mert majdnem mindig kitaláltam a jelszavát h gyanusnak találta, VOLT IS MIÉRT!!! de most nemtudom... és még ő háborog ha mondok neki ezzel kapcsiban valamit, amugy persze miattunk melózik és tesz meg mindent, de az az érzésem hogy ezért cserébe kussolnom kell...csk ez nem én vagyok és még mesélhetnék sztorikat amiket művelt! ... ki volt ilyen helyzetben és hogy lehet megoldani? már tényleg a t..köm kivan ezzel a facebook dologgal...bár nem kell neki internet hogy másfelé kacsingasson!! pl. szomszéd csaj :) ;) na szoval azon kivül hogy egy idióta barom vagyok, kérnék hozzászolásokat, mert azt magamtól is tudom :(

2016. okt. 28. 07:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Azert a gyereken akadtunk fent, mert felelos ember nem vallal ilyenbe gyereket. Neked mar van ketto, ugyhogy legalabb most kellene elkezdeni felelos emberkent viselkedned az o erdekukben!
2016. okt. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem, ti KOMOLYAN huszonévesek vagytok?! Jézusom, ez a tinihiszti kategória mindkettőtök részéről. Úristen, és képes vagy még gyereket szülni neki.
2016. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
akadjatok már le a gyerekről!! velük kapcsolatban nincs probléma, nem akartam két apátol két gyereket és amugy is nem ők a téma!! mert értük akármit megtennénk mindketten!!! itt velünk van a probléma de nem kell már komment vagy ha akartok irjatok már nem nézem ugysem
2016. okt. 28. 09:16
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Mar mindent ertek... ha mindent hasonlokepp oldasz meg, akkor tenyleg semmin nem csodalkozom. Azt sem vagy kepes felfogni hogy erzelmi felelosseggel tartozol a gyermekeidert, akiknek a megfelelo erzelmi hatteret egy ilyen labilis kapcsolatban lehetetlen megadni. Felelosseggel vagy a mintaert, amit tovabbadsz nekik. Ezert kell valtoztatni. De amig egyszeruen tul buta vagy ezt megerteni, csak bevagod a hisztit itt is, addig megoldas nem lesz. Sajnalom szegenykeket :(.
2016. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Nagyon ostoba,felelőtlen nőszemély vagy,hallod-e?!

Veletek van probléma=gyerekeknek is problémàja van. Aki ezt nem képes felfogni,meg se szòlaljon.

Leutaztatok a "babuddal" a szüleidhez,mindegy,hogy miért... Hogy lenne mindegy egy gyereknek,hogy miért hurcolàszod anyàdékhoz,mikor nektek felmegy az agyvizetek aztàn balhéztok?

Gondolom,az is mindegy a gyerekeknek,hogy az apjuk öngyilkossàggal fenyegetőzik meg ilyenek,ugye?!

Nagy problémàk vannak,de agyad sincs,amivel felfogd...

Szerencsétlen gyerekek...

2016. okt. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

E kapcsolat régen halott s sosem volt normális. Rengeteg mindent kell tanuljatok.

De tényleg.. nincs kedvem elkezdeni sorolni, annyi mindent......

2016. okt. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Én nem éltem még ilyen kémprogrammal, de van olyan ami beállíthatod és fotót készít x időnként, és azt utána visszanézegetheted. Régen első barátnőm anyja ilyet csinált a lányával.


Ha már ennyire nem bízol benne, itt lenne ennek az ideje, ott kiderülne minden, mi folyik a hátad mögött, akkor aztán hiába archiválja a beszélgetéseket...

Utána pedig kalap kabát, lehet lelépni ha tényleg megcsalt, megvan a bizonyíték.


Mondjuk nagyon gáz az amit a hozzászólásodba írsz, hogy a gyerek nem láncol oda. Úgy értem ez tipikusan az a mentalitás, hogy rád jött a babázhatnék, volt valakid. Oké teherbe esek tőle úgy hogy alig ismerem, majd max dobbantok. Gyerek csonka családban nő fel az nem számít

2016. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, itt milyen véleményt vársz?

Az pedig, hogy én mit tennék, eleve értelmetlen kérdés, mert eleve nem maradnék egy működésképtelen kapcsolatban. Nem hogy még családot is olyannal alapítsak, akivel még a sima kapcsolatosdi sem működik. Nem akarom ecsetelni, hogy miért működésképtelen ez, hogy miért vérzik ezer sebből, de az biztos, hogy nem maradnék olyan mellett, aki még azt is megszabja, hogy kinek lehetek az ismerőse. A kommunikáció sem működik, a bizalom rég halott, a hűség meg finoman szólva is megkérdőjelezhető.

Most komolyan: az ilyennek nem gyereket szülni kell, hanem lelépni amint csak lehet. Érvelhetsz azzal, hogy neked nem lánc a gyerek, meg te magad akartad, de akkor kérdem: miért vagy még mellette? És szerinted ez a leendő gyerekednek jó? Mert szerintem sem az nem jó neki, ha egy működésképtelen családba születik, sem az, ha majd egy csonka családja lesz. (Bár talán az még mindig jobb, mint a jelen helyzet.)

2016. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
tudom, hittem elcsesztem nem kicsit! ennyi!!! nem most öttünk össze...nem hirtelen lett gyerek nem idegenek voltunk egymásnak de mutatni azt tud amit akar!! ... anyuékhoz csak látogatóba megyünk le mivel messze laknak...igy egy két napot hétvégén ott töltünk idönként...ennyi, csak ő nem jön le velem mert anyuék nem szeretik!
2016. okt. 28. 12:34
 20/29 A kérdező kommentje:
higgyétek el , nekem ez már rég nem jó már nincs féltékenkedés olyan szinten az én felemről, akit lehet azt ugyis viszik... fiatalabb voltam összejöttünk nekem első pasim volt odáig voltam érte!! anyuék is mondták hogy hülye vagyok dehát ezt mondhattáák amig meg nem tapasztaltam a saját bőrömön... a gyerekek ..hát igen felelőtlenség volt így ily módon de erről is lehetne beszélni...spirált akartam az első babám után de nem engedte :D mondván hogy biztos mással is lefekszem :D most ezzel magamat égetem az ilyen dolgok leírásával de igaz! na mondom j veszekedés volt eből is... oké..ha terhes leszek az tuti nem vetetem el mondtam!! mert akkor mehet a levesbe...miatta nem fogom megölni a gyerekemet!! most nyilván nem csak az ő felelössége, nem azt mondom! de mostmár ez van csak gondoltam javul majd a helyzet hisz már nem vagyunk gyerekek...de ez a facebook meg ezek a csajos dolgok kiboritanak, még ha nincs is semmi, akkor sem bizom már benne hiába szeretnék nem megy!!!!!!!! ez az én hibám is mert tudom akkor minek folytatom, tudom mindenre a választ és másoknak azt mondanám te idióta hagyd ott és próbálj normálisan élni egy normális ember mellett!! de ez nem egyszerű! anyuék mindenben segitenek nekem szeretm őket nagyon akármikor számithatok rájuk! csak nemtudom hogy minden pasi eljátza ezt a megcsalosdit,...vagy van egyátalán aki tud normálisan élni? nekem ez már nem hiányzik, én sem leszek fiatalabb tudom, és kapcsolatok terén biztosan van mit tanulnom... mert nem hibáztatom őt ... csak én is naiv voltam... nwm lwnnw ő rossz..csak mi nemudunk együtt élni ha nem lennénk együtt nagyon más lenne... alapvetően mint embert nagyon birom mint barát is, de ha nem együtt lennénk, mert igy olyan elvárásai vannak amit nem értek, ill. értek csak semmi értelme, mindegy majd kideritem és meglátjuk elbeszélgetek vele most ugysem melózik hétvégén... de tudom ez sem jó, és nélküle sem...de én már túl léptem volna rajta...
2016. okt. 28. 12:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!