Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom féltlkeny tipus, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom féltlkeny tipus, de én nemszólhatok semmit. Többi lent ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
nos párom 27 éves, én 25, van egy kislányunk és várjuk a kistesót, 3 éve vagyunk együtt, mindig voltak féltékenykedési problémák mindkét félről bár nekem ő volt az első, és azóta is igy van... na de modt a konkrét helyzet amiről írno akarok az az, hogy hazajön este a meloból, eszik, majd telójn facebook, ha épp a konyhában van dolgom és nem vagyok mellette a szobában akkor laptopon facebook, ha oda megyek vagy csak arra egyből ellapoz, ja és mindíg törli az előzményeket!! :) mondtam is neki de hülye kifogásai vannak, és amugy se szoljak be mert én bejelöltem a minap egy ált iskolai oszt társamat, és biztos akartam tőle vmit...hozzátezem 2000 éve ismerem és gyerekkorunk ota nem láttuk egymást ..persze tiltanom kellett két napig nem szolt hozzám, a facebook- miatt sokszor veszekedtünk mert majdnem mindig kitaláltam a jelszavát h gyanusnak találta, VOLT IS MIÉRT!!! de most nemtudom... és még ő háborog ha mondok neki ezzel kapcsiban valamit, amugy persze miattunk melózik és tesz meg mindent, de az az érzésem hogy ezért cserébe kussolnom kell...csk ez nem én vagyok és még mesélhetnék sztorikat amiket művelt! ... ki volt ilyen helyzetben és hogy lehet megoldani? már tényleg a t..köm kivan ezzel a facebook dologgal...bár nem kell neki internet hogy másfelé kacsingasson!! pl. szomszéd csaj :) ;) na szoval azon kivül hogy egy idióta barom vagyok, kérnék hozzászolásokat, mert azt magamtól is tudom :(

2016. okt. 28. 07:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Erre erdemes volt ket gyereket is vallalni... nyomjatok egy harmadikat is. Mar ugyis mindegy. Mondani meg tok mindegy mit mondunk, ugyse csinalsz semmit.
2016. okt. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
a gyerekekez vegyük ki belőle...akartamőket... és a gyerek nem lánc számomra... nem kritikát akarok hanem olyan véleményt ami hasznos... nyilván nem akarok harmadikat,,csak az a fura hogy ezen akadtál fennt csak...
2016. okt. 28. 08:19
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért ilyen féltékeny, mert magából indul ki. Ő biztosan csajozik melletted.


Márpedig most vagy ku.ssolsz, és együtt maradtok, vagy kinyitod a szád és a szemed, és egyedül maradsz. :(

2016. okt. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
ez igy van és érthető, de én is féltékeny vagyok..mondjuk én okkal.... de azt mondja ha nem csinál semmit akor is kötekszem ..pedig érzem mikor sz.r van a palacsintában , és eddig sem feleslegesen féltékenykedtem...mindig kiderült hogy vlós az okom!
2016. okt. 28. 08:21
 5/29 A kérdező kommentje:
sokszor ott akartam hagyni, volt hogy hétvégére leutaztunk babummal a szüleimhez persze nélküle most mindegy miért...és minden baja van hogy mikor jövök már, meg akkor ő nem megy melozni ugyis elhagyom meg stb...na már ez ugy volt hogy összeveszünk általában mikor eljövök otthonról, mert minden baja van és igy adja ki...persze nagyon veszekszünk, és akkor mondtam neki már sokszor hogy haggyjon ne keressen hagyjuk abba enni, de ő csak utána pár perc mondja a magáét, én nem török meg ... erre de miért csinálom ezt ele? megöli magát stb..mire jó ezz??????? nem értem!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. okt. 28. 08:28
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, ilyen kapcsolat és még akarja ebbe a gyerekeket.

Innentől, ne szóljál, csak tűrjél. Egy kapcsolatban, talán a legrosszabb, a féltékenykedés. Engem, mérgezne, mint a cián.

2016. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de ahhoz képest, hogy a második gyereked várod iszonyú gyerekes vagy. Azt meg sem említem, hogy buta is. Az mindegy.

Minden normális nő tudná, hogy ott kell hagynia, csajozik, megcsal, vádol, korlátoz. Ennyi. Mit kéne még ehhez hozzá tennünk? Mi emeljük fel helyetted a bőröndöd??

Naugye..

2016. okt. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Èrzelmi zsarolás. Ha azt mondja, megöli magát, akkor te nem hagyod el. Így akár meg is csalhat, hisz úgyse hagyod el. Ezzel láncol magához.

Ha voltak dolgai, akkor nem kellett volna a második gyerek:( Abban bízik, hogy a gyerkőcökkel úgyse lépsz le, ha akarnàl, akkor megöli magát.

Ha az én pàromról derülnének ki ilyenek, és nekem kéne kussolnom, akkor megpróbàlnék beszélni vele, ha nem megy, akkor költözés. Csak kérdés, el tudod-e tartani magad egyeül a két babával?

A féltélenységet kéne kezelni. Ezek szerint ő nem bízik benned (vagy adtál okot, vagy magából indul ki). Te sem bízol benne, ennek a kapcsolatnak így mi értelme?

2016. okt. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
tudom hogy ezzel zsarol...de akkor miért teszi ezt? ha mellettem ugyis mást keres? én ezt nem értem, fontosak neki a picik az tény...arról nem vitázom vele, de akkor mink akar velem lenni mondtam hagyjuk az egészet és ennyi..nem tiltanám a kicsiket tőle... de nemm!!! neki igy nem jó!! hát mondom akkor most menyjek én is majd máshoz?? az meg nem én vaygok, ő azt hiszi hogy biztos palizgatok , mert nem vagyok ugymondd hogy is mondjam... barátságtalan, beszélgetek stb...ő meg ugy véli ha beszélek egy ellenkező nemű emberrel hogy másképp beszélek, meg hogy egyből a másikk fél s ki kezd velem agyrémm.... a volt munkatársaimmal sem tarthattam a kapcsolatot pedig ritka jó csapat volt! és nagyon nem hajtottunk egymásra, csak jó barátok lettünk, de az sem lehetett
2016. okt. 28. 08:51
 10/29 A kérdező kommentje:
mindegy nem tőletek várok megoldást...tudom mit kellene tennem, csak az ember a hülyességben felteszi a kérdést , miközben a válasz ott van elötte......... kösz
2016. okt. 28. 08:54
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!