Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a barátnőm facebookon minden nap megnézi egy másik férfi profilját (munkatársa), sőt, napi több alkalommal?

Figyelt kérdés
Mindezt a közös pc-nk keresési előzményeiből látom. Azt biztosra tudom, hogy nincs köztük semmi, viszont vajon érez iránta valamit? Több, mint fél éve teszi ezt.

2016. okt. 28. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tobb, mint valoszinu, hogy van, vagy keszul valami. De legalabbis erdekli az illeto.
2016. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Még az is lehet, hogy valamiért így mentette el a kedvencekben a FB-ot.

Vagy az illető érdekes dolgokat szokott posztolni.

Vagy olyan képeket, tartalmakat, amiben a barátnőd is érintett.

Rengeteg oka lehet, közte persze az is, hogy vonzódik az illetőhöz.

2016. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Az jutott eszembe, hogy én például olyannak is meg szoktam nézni (rendszeresen) a profilját, akit kifejezetten nem kedvelek. Egyszerűen szeretem látni, ahogy nyilvánosan megalázza magát... :x
2016. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a napokban többször is megnéztem egy férfi munkatársam adatlapját. Náluk most jön a 3.baba, nekünk 2 van és hezitalok és erdekel, másnál hogy megy, hogy csinálja és ő sok képet posztol. Amúgy eszem ágában nem lenne kikezdeni vele.
2016. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha a kollégának van barátnője, akkor a tied, csak az alkalomra vár, hogy mikor szakítanak és akkor majd elcsavarja a fejét.
2016. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is volt, hogy azért nézegettem egy férfi ismerősöm profilját, mert irigykedtem a párjára, hogy a férje milyen szeretettel és tisztelettel ír róla rendszeresen a Facebookon. Nem a férfi vonzott, hanem ez a viselkedés, mert én az akkori páromtól nem kaptam még hasonlót sem.
2016. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Fél év? Párszor még oké, arra lehet bármilyen magyarázat, de fél éve minden nap? Kemény. Ez szerelem.
2016. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#6


És Te megadtad neki...?

2016. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
# 8: Sajnos naiv voltam, és elhittem neki, hogy ha én mindent megteszek a kapcsolatért, akkor majd idővel ő is. Évekre ragadtam bele ebbe az állapotba, küzdöttem a kapcsolatért, de egyedül. Azóta megtapasztaltam, hogy milyen az, amikor mindkét fél hajlandó tenni a kapcsolatért.
2016. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

MÉG nincs köztük semmi. Ezt tudhatod biztosra. Ha nem figyelsz a barátnődre, hidd el, majd lesz. Ez jellemzően első, második fázis, kapcsolatfelvétel előtt. Vonzódik hozzá, az biztos. Kezdj el többet tenni a kapcsolatért (ha akarsz), vagy el fogsz jutni oda, hogy nem lesz kapcsolat.


33F

2016. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!