Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Sziasztok! Az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Sziasztok! Az a helyzet, hogy van egy barátnőm.

Figyelt kérdés
:) Imádjuk egymást, majd megzabálom mikkor vele vagyok imádom. :) Lassan együtt fogunk aludni és mindent csinálunk ami ezzel jár. :) Az a bökkenő, hogy a péniszem 8cm igen ez ekkora! Jól mértem le sajnos. :'( Csókolózás közben teszek a méretemre már egymáshoz simultunk mikkor állt a péniszem, de mikkor haza jövők azon gondolkodom hogyan fogom betenni ezt a picit neki, meg hogy mekkorát fog csalódni.:( Mi lesz az ágyban... Biztos nem fog megbántani, mert nagyon aranyos lány. Megcsalás lesz a vége... Vagy szakítás...:'( Előbb utóbb elege lesz belőle.:(

2016. okt. 28. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológusra van szükséged. Nem a farkad fogja tönkretenni ezt a kapcsolatot, hanem a paranoiad. 8 hónapig éltem kapcsolatban vkivel, akinek 10 centis volt, és nem a farka miatt hagytam ott. Az ember agyára megy a nyavajgás. Dolgozz magadon mielőtt elszúrod!
2016. okt. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem akarom szóba hozni ezt így is elég kínos csak hogy nem lesz e megcsalás a vége?
2016. okt. 28. 23:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá,hogy megcsalás lesz a vége akkor bizony előbb-utóbb bekövetkezik.
2016. okt. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet elég lesz neki, ne agyalj ezen. Örülj neki, hogy találtál az igényeidnek való nőt. Van hová dugnod, ellentétben velem.
2016. okt. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A páromnak nincs gond a méretével, de a nyelvével és a kezével is el tud juttatni a csúcsra. Van abban valami hogy nem a méret a lényeg. E miatt soha nem csalnám meg a párom. Legyen egy kicsit több önbizalmad. Vagy te megcsalnád azért mert kicsi a cicije?
2016. okt. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, ez a lány jobban tenné, ha MOST kidobna, és keresne egy férfit, aki nem nyavalyog ilyeneken előre!


A páromnak sem nagy a pénisze, mégis tökéletesen kielégít vele - tudod, nem mindenki szereti a nagyot.

2016. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én csak nektek nyavalygok nem neki. :)
2016. okt. 29. 12:09
 8/10 A kérdező kommentje:
Na de viccet félretéve nem kell aggódnom? Én biztos nem hagyom el a kis melle miatt bár nincs neki kicsi. Meg a saláta babapunci őrület miatt sem. :)
2016. okt. 29. 12:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
24 és igen szűz! ez van :D
2016. okt. 29. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!