Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy próbáljuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy próbáljuk helyrehozni?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam a szakításon, de nem tudom megtenni. Ő nekem a tökéletes pasi, a tenyerén hordoz, mégsem tud boldoggá tenni. Hiányzik valami... ès nem tudom ezt hogyan tudnám elmondani neki. Nem tudom szakítsak e vagy van e erre valami módszer hogy helyrehozzuk...

2016. okt. 29. 18:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit értesz azon, hogy "helyrehozni"? Ha leszbi vagy, akkor az nem párterápiás kérdés...

De nem vagy az. Egy leszbi nő éppúgy nem bújik egy ágyba egy pasival, ahogy én se, mint hetero férfi.

A legtöbb pasi örülne egy olyan megoldásnak, hogy keressetek egy + lányt, főleg neked. Hátha....

2016. nov. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

De àgyba bújik fèrfival ha kiváncsi mert sose volt pasival. Egy hetero csaj se lesz leszbi mert 1x kipróbàlta csajjal...

Ha biszex lennèk nem lenne most ilyen gondom. De szerintem eddig tartott a kiváncsiság...

2016. nov. 12. 07:09
 13/15 omba ***** válasza:
100%

Akkor meg nincs is kérdés.

Neki könnyebb lesz, ha egyenesen így mondod meg, nem fogja magát hibáztatni.

2016. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
dugjatok minden nap
2016. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ha mindennap dugunk, mèg inkább biztos leszek abban hogy nem pasi kell nekem!

2016. nov. 12. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!