Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem elsőre hazudott, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem elsőre hazudott, de nem tudom hogy szakitsak vagy még próbáljuk helyre hozni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Együtt élek a párommal,akinek még az előtt hogy mi összejöttünk volna volt egy "d*gós" csaja akivel nem volt érzelem a párom részéről... ( de a csajnak volt) és kb egy hónapja megtudtm h még mindig beszélnek de azt mondta hogy csak heti egyszer annyit hogy mizujs...mint kiderült ez nem igaz...kétnaponta min. beszéltek és nem csak annyit hogy mizu...mondta hogy akkor ir neki hogy ne irjon neki többet mert nem akar vele beszélni. azt mondta h megirta ezt és kitörölte az egész beszélgetésüket...azóta nem is láttam h beszéltek volna... de tegnap este láttam hogy egy csajjal aki a baráti körünkbe tartozik ( de se én se a párom nem kedveljük) vagyis eddig azt mondta h nem kedveli láttam hogy beszélgetnek. Jelenleg a párommal az ő szüleinél lakunk babát szeretnénk fél éven belül és elmenni albérletbe..ezt mi megbeszéltük közösen néztük is albit de még ugy nem találtun k de ez mindegy. Olyanokat irt a csajnak akivel nem vagyunk jóba, hogy :"A kis drága nem tudja hogy mennyi egys albérlet és nem érti meg hogy nem fogunk tudni megélni -.- ..." ( nekem is van neki is van félretéve pénz nem pár száz ezer hanem több... ) "Meg mindek menjünk albérletbe mikor egy hónap után majd szakitunk és akkor oda a pénzem" - Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni mivel nekem nem fordult meg a fejembe a különválás, és azt mondta h neki se még sose... Ugye náluk nem érzem magam kényelmesen...rendetlenség van akáhova megyek akár a kamrába vagy az udvarra jön utánam az anyja hogy hova megyek mit csinálok...ha már egy órával később megyek haza este akkor már rámszól hogy hol voltál már rég itthon kellett volna lenned... nem hallgathatunk csak nagyon hallkan tvt...zenét azt egyáltalán nem... szexuális életet se tudnunk élni mert mikor még lenne erőnk mindkettőnkbe akkor még nem lhete mert kopogás nélkül bejönnek a szülei...öltözni ki kell mennem a fürdőbe bezárni az ajtót mert kopogás nélkül benyitnak van mikor semmit se szólnak csak benéznek bent járkálnak a szobáb atnézik a cuccom stb... és én nem szólok semmit hanem alkalmazkodok....erre párom azt irta a csajnak hogy mindig hisztizek ezek miatt és hogy mindig van valami bajom... és hogy már unja...nem akar albérletbe menni..és hogy az előző kapcsolata 4,5 évig tartott és soha nem volt vita veszekedés mindig nyugi volt...ja igen az tiniszerelem volt....mostmár mindketten dolgozunk este 8kor ő ér haza én 5 körül... rajta is van nyomás melóba rajtam is... tegnap pl nem volt időm már reggel a munkába szendvicset csinálni igy vettem pontosan 385 Ft ért kaját egész napra és ő felháborodoott hogy szóróm a pénzt.... ahelyett h reggel öt percel hamarabb felkelnék... ja igy könnyű neki az anyja kel fel 5-kor hogy megcsinálja neki mert ő azt mondta " nem fogok azért hamarabb felkelni h szendvicset csináljak" persze a adidas cipőt vett 14000 ftért--- én meg 2000 ért vettem magamnak a vásárba... és ki nem spórol??!!


Nagyon megalázva érzem magam h minden rossznak elmondott mikor én ott náluk alkalmazkodok nem vágok fejeket nem panaszkodok mégis én vagyok a rossz a szánalmas hülye kidrága"


És nem tudom hogy most mi legyen nem bizok benne már kitudja mikor hazudik és mikor aláz meg megint mások előtt... nem tudom mit tegyen nagyon szeretem :(



2016. szept. 23. 11:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
99%

1. kihasználta a lányt, annak ellenére, hogy tudta, hogy érez iránta


2. még mindig hülyíti, annak ellenére, hogy tudja, hogy érez iránta, és annak ellenére is, hogy te ott vagy neki


3. mások előtt teljesen hülyét csinál belőled


4. a szülei tajt parasztok


5. számonkéri, hogy mire költesz?


6. anyuci pici fia még mindig


7. nem bízol benne


És te ettől a fazontól akarsz gyereket. Az igen!


Tudod, hogy ki hiszi el, hogy szereted! Ez nem szeretet! Félsz a saját lábadra állni? Vagy mi a frász van veled? Miért kell örökre odakötnöd magad egy ilyen emberhez? Százszor jobbat érdemelnél, olyat, akinek van perspektívája, aki adni is tud neked valamit, nem csak az anyjánál lakik, olyat, aki tisztel, szeret és dicsér, stb. Soroljam még? Hogy lehetsz ennyire hülye? Hogy lehet ennyire hülye a nők egy jelentős része? Miért nincsenek egyeseknek semmilyen elvárásai??? Ébresztő az ég áldjon már meg! N32

2016. szept. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Persze nem ismerlek titeket, de ezek alapján, amiket írsz, ez a pasi nem igazán szeret téged. Én biztos, hogy nem mernék vele gyereket vállalni.
2016. szept. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Ha tenyleg annyi eszed van, hogy benned komolyan felmerul egy ilyen "kapcsolatra" gyermeket vallalni, akkor meg is erdemled. Eszem megall, milyen hulyek egyesek, es utana meg nekiallnak panaszkodni is rola.
2016. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Bocs, de hogy lehetsz ennyire idióta, hogy ettől akarsz gyereket? Menekülj, amilyen hamar csak tudsz, és soha többé ne állj szóba vele.

Szeretném hinni, hogy kamu kérdés, és ilyen hülye ember nem létezik.

2016. szept. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A dug*s csajt nem hülyiti mert amiket láttam abban semmi olyan nem volt ami arra utlna hogy játszana vele.
2016. szept. 23. 11:48
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, eddig miért reménykedtél a csodában.. Ébresztő! Csajokat fűzöget (egyről tudsz, máűr az is elég), egyáltalán nem tisztel, számonkér (ráadásul kettős mércével), felsőbbrendűnek érzi magát, megaláz, nem érdeklik az érzéseid. A családja is szép bónusz még ezekhez. Ez az ember egyáltalán nem szeret téged és nem tekint rád társként, hiába mond bármit, a tetti ennek teljesen ellent mondanak.


Tényleg borzasztó szánalmas, hogy egy ilyen bunkótól egyáltalán megfordul a fejedben gyereket vállalni, ahelyett, hogy már rég kidobtad volna és keresnél valaki olyat, aki nem úgy bánik veled és tekint rád, mint egy darab szakadt rongyra. Vagy akár az sem, egy ilyen "kapcsolatnál" az is jobb, ha egyedül van az ember. Legyen már egy kis önbecsülésed.. ha mellette maradsz, egészen addig lábtörlő leszel, amíg meg nem un és ott nem hagy a gyerekkel együtt.

2016. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan elkezded megvédeni?
2016. szept. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem, te tényleg ennyire ostoba vagy és sötét??? Ezt még olvasni is fájt. Itt nem (csak) az a probléma hogy a párod egyszer (?)hazudott, hanem hogy nem szeret és folyamatosan hülyére vesz. Ennyire buta nem lehetsz. Hova akarsz te gyereket szülni????
2016. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

"babát szeretnénk fél éven belül és elmenni albérletbe"


Gratulálok, a párod biztosan jó apuka és jó férj lesz azokután,amiket írtál róla :D :D

2016. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
ez van,mikor a kiscsajok elmenekülnek otthonról a pasijuk anyjához lakni,mert nincs hol lakniuk.
2016. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!