Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjuk fel vagy próbáljuk meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjuk fel vagy próbáljuk meg?

Figyelt kérdés

A párommal komoly problémák vannak köztünk. Már 3 éve vagyunk együtt az elején hűtlen volt hozzám. Ő bizonyított, hogy ezután megváltozott, de sajnos így sem tudok megbízni benne. Még most sem... Egy pár hónap múlva ő messzebbre költözik és nem tudom így is menni fog-e. Nagyon szeretjük egymást, de nem tudom hogyan oldhatnánk meg. Szerintetek mit tegyek?


22/L


2015. szept. 9. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
dobd ki a p"csába! még is mit vársz egy hűtlen nyomorúlt pasitól?
2015. szept. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az igazsag az, hogy elolvashatod a velemenyunket, de akkor is Neked kell dontened, es esszel kell gondolkoznod, nem hagyhatod, hogy befolyasoljunk. Maskulonben mindig csak tepelodnel hogy nem a masik 10 valaszt kellett volna elfogadni?

Ha csak egyszer fordult elo, akkor megerdemelhet egy masodik eselyt. De ezt csak akkor ha Te tenyleg kepes vagy adni neki masodik eselyt es megbizni benne, kulonben nincs ertelme.

Raadasul ott van, hogy az elv szerint aki egyszer kepes volt ra az kepes lesz masodszor is. Felteszem Te a nagy tavolsag miatt meg inkabb csak tepelodnel, igy a kerdes az: Kepes vagy-e legyozni a felelmedet erte;avagy sem?

2015. szept. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
És három évig vártad a csodát, hogy egy nap majd újra megjön a bizalom? Szerintem eleget vártál, és mivel nem történt csoda, így szerintem nem is jó öltet a kapcsolatodat erre alapozni, a boldogság vezéreljen ne a félelem.
2015. szept. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem is értelek. Már akkor ki kellett volna vágnod, amikor először kiderült a hűtlensége. Ennyire semmibe veszed magad? Élmény lehet veled párkapcsolatban lenni...:/
2015. szept. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Clark Kent.. ***** válasza:
Adjátok fel. Dobd ki a csókát.
2015. szept. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A srác helyében dobnálak. Megváltozott, bizonyított, te meg nem bízol benne? Nem érdemled meg a srácot.
2015. szept. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben vagyok,írj privit ha beszélgetni akarsz!
2015. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!