Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok megbocsátani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok megbocsátani a páromnak, ha már többször is megbeszéltük a dolgot?

Figyelt kérdés

Többször átbeszéltük, bocsánatot kért, de másnap ugyanolyan megbántva ébredek, és kedvtelen leszek. Nem akarom őt okolni az idők végezetéig, csak pont egy olyan dologgal bántott meg, amin nem tudok változtatni, nem is tartom hibának, életmódbeli különbség egyszerűen. A saját nézeteit akarta rám erőltetni, miközben én egyáltalán nem győzködtem arról, hogy az a helyes, amit én teszek. Nekem így a jó és pont.

Azóta meggyőztem, belátta, hogy hülye volt, de ott maradt a tüske bennem. Csalódtam benne valahol, mert egész életemben szekálnak azért, mert ebben "más" vagyok, és nem szeretném ugyanezeket hallani a páromtól is. Most tepert, mert megijedt, hogy emiatt vége lesz a kapcsolatunknak. Érzem, hogy szeret, és én is őt. De úgy gondolom, hogy ha igazán szeretne, elfogadná ezt a tulajdonságomat is, és nemcsak azért, mert nen akar elveszíteni.


2016. márc. 29. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert azt gondolod, hogy igazad van akár. Jo, hogy ö is ott volt a közelben pedig. (Igyekeztem a te érthetöségedet visszaadni válaszomban. Remélem sokat segitettem!)
2016. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem illetek össze,azért...
2016. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:

Ahogy egyes írta. Egyszerűen a fejedbe az van, amit te akarsz. Amit ő akar, az valahogy nem megy bele. Tudod, győzködhetünk egy lovat arról, h kutya, de attól nem lesz kutya.

A kapcsolatotoknak valóban vége.

26/F

2016. márc. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Megválaszoltad a kérdésedet.

"Miért nem tudok megbocsátani a páromnak, ha már többször is megbeszéltük a dolgot?"

"Csalódtam benne"


Azért nem mondanám, hogy vége a kapcsolatnak emiatt. Nem tudjuk mi az pontosan, amiről szó van. Lehet, hogy valami apróság, ami a kérdezőnek nagyon fontos, de lehet hogy tényleg nagy dolog.

Egyébként általában az idő oldja meg ezt a dolgot.

2016. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát kérdező!: Ehhez sajnos nem tudok mit hozzászólni, mint hogy szerintem sem illetek össze, ahogy mások írták, mert most az egy dolog, hogy meg tudtad arról győzni, hogy állítólag hülye volt, de szerintem nem ő volt a hülye, hanem abszolút más a világnézetetek, és az erkölcsi értékrendetek na meg ahogyan leírtad az életmódbeli különbség kettőtök közt ennyi. most szerintem az is egy dolog, hogy pont a párodtól hallod azt, amit nem szeretnél, mert megbántódsz rajta, mert tőle is ugyanazt hallod, amit másoktól. Hidd el az életben mindig lesznek olyan szavak olyan dolgok, szavak akár a párodtól, akár nem, amin megsértődsz majd de attól nem lesz jobb, hogy mindenért a párodat, vagy az egész világot okolod, mert valakinek vagy akár neki más a világnézete, meg az erkölcsi értékrendje, és ezt nem fél kimondani irányodba de szerintem itt te vagy az, aki rá akarja erőltetni a nézeteit ennyi. Viszont az őszinteséget értékeld, mert ha meg nem az, akkor meg az a baj úgyhogy tudnál változtatni, csak akarni kell ennyi. Na de ha nem megy, akkor inkább ne kínozzátok egymást, és ennyi és ez a szakítással való fenyegetőzés az már inkább a gusztustalanabb része a dolognak.
2018. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző voltam

33/F

2018. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!