Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly válaszokat keresek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly válaszokat keresek! Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

A probléma a szex körül van. Akinek az a válasza, hogy nem illünk össze, jobb lesz szakítani, az inkább ne is írjon.

Én közel minden nap akarnék szexelni. Szóval 7-ből 5,6,7 nap, ha egy héten minden nap együtt lennénk. Ő a 7-ből 3-4X akarna szexelni körülbelül. Emellett hajlandó lenne párszor a kezével eljuttatni a csúcsra (csiklóizgatás és ujjazás).

Nos, annak hogy nem akar szexelni annyit mint én, elvileg vannak okai. Pl. elégedetlen a testével. Pedig jól néz ki és izmos, erős, de a dereka problémás terület. Meg hogy engem kb. folyton izgatnia kell szex közben a kezével a klitoriszomon és mindig elfáradt, leizzad, míg én "csak fekszem behunyt szemmel". Ez alól kivétel a lovagló póz, mert ott én mozgok fel-le, de izgatni olyankor is szokott. Aztán ott van az is hogy csak pár működő póz van, nincs nagy választék, de ez mondjuk kevésbé zavarja. Az is nagyon zavarja, ha ő megy el előbb, mert túl kevés ideig bírja. Pedig sokszor megyek el én előbb. Aztán az előjáték hiánya volt még baja, de azon már mesterkedek, hogy legyen jó kis ráhangolódás előtte.


2016. okt. 30. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, te dolgozol? Komolyan kérdem.
2016. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

De akkor mit szeretnél? Hacsak egyikőtök nem változik meg drasztikusan, akkor itt változás nem lesz, mert egyszerűen nem illetek össze.


"kb. folyton izgatnia kell szex közben a kezével a klitoriszomon és mindig elfáradt, leizzad, míg én "csak fekszem behunyt szemmel"." - esetleg itt látok lehetőséget, mert ilyen döglött "halság" tényleg elég irritáló lehet. Pláne, hogy közben elvárnád, hogy ő ezt végig játssza a hét majdnem mindennapján. Próbálkozz azzal, hogy csak te izgatod magad, és ő meg magára koncentrál esetleg. Tehát, ezt nőként megértem, hogy mindennap ez baromi fárasztó lehet.

2016. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Keress magadnak valami elfoglaltságot, ami levezeti a felesleges energiáidat. Sportolj valamit, járj el zumbázni, bringázz, fuss... stb., bármit, amihez kedvet érzel. Nyilván mindenkinek mások az igényei, de szerintem ez a "közel minden nap" - bocsánat, de - nem normális (főleg úgy, hogy saját bevallásod szerint is kb. csak fekszel, és várod a sült galambot...). Nem csak a szexből áll ám egy párkapcsolat. Olyan, mintha a szex valami pótcselekvés lenne nálad, vagy nem tudom...
2016. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem adj hálát az égnek, és becsüld meg nagyon a párodat, mert ha csak fekszel, és minden mást a pasidtól vársz, de heti hétszer elvárod, hogy ő erőlködjön, akkor én már rég kivágtalak volna a búsba!


Azért bírod akár egész nap, minden nap, mert tulajdonképpen csak fekszel. Esetleg csináljátok legközelebb úgy, hogy te kikötözd a pasit, te izgatod fel őt, te csinálsz mindent, és sima lovagló helyett guggolj fölé, és csináld úgy. Aztán ha már izzadsz, és elfáradtál, akkor se hagyd abba, csak ha ő már elélvezett. És kíváncsi leszek rá, hogy ugyanezt mégegyszer mikor fogod akarni legközelebb. Mert hogy nem másnap rögtön, az kur.va biztos!

2016. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lényegében a 4 válaszolónak igaza van. Nem tudod milyen fárasztó tud lenni a párod számára. Örülj hogy ezt heti 3-4 alkalommal megkapod. Csináld úgy ahogyan írta a 4-es.
2016. okt. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ülj rá a szájára mikor fekszik, az nem árt a derekának és nem is megy el, aztán lovagold meg, úgy hogy magadnak izgatod azt a klitoriszt! Ő végig feküdjön hanyatt, maga mellé tett kézzel, egyikben a távirányító. Ezt megcsinálod 7/7,aztán gyere ide írni!

Köszönjük.

2016. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Úristen, komolyan írod, hogy te csak fekszel mint egy fadarab?! Hát, nekem sem lenne kedvem hozzád. Akkor inkább kiverem, és ezt nőként mondom.

Totál lehangoló egy mozdulatlan, max. sóhajtozó csaj látványa, csoda, hogy egyáltalán szeretne szexelni.

Előjáték hiánya... neked nem ALAP, hogy felizgassátok egymást, már ne is haragudj.


Mindegy, nem írok semmit inkább, de piszok péniszlankító csaj lehetsz.

2016. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Izgasd Te magad kozben. Vagy probaljatok ki a vibracios gyurut!
2016. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!