Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 36 éves, okos, szép karrierista nő miért egy 45 éves, beteg férfira pazarolja az idejét?

Figyelt kérdés

Adott ez a nő, aki már lassan gyereket szeretne és ez a csávója, akinek most valami súlyos baja van, valami baleset érte, de elég idős a csajhoz képest. Azt nem értem, ha a csajt már ennyire sürgeti az idő, miért nem egy korabeli apukajelölt csávót próbál meg keresni magának, ahelyett hogy ilyen öreg fószerokra pazarolja az idejét? (Mondjuk még van 4 éve, még lenne esélye egy normális pasit talál, én nem érném be ennyivel. Ezzel gyereket se mer vállalni mert egy lerobbant 10 évvel idősebb csávó mellett még a gyerek is, akiről kezdetben szintén gondoskodni kell).

Nektek mi a véleményetek?



2016. okt. 30. 16:08
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Tényleg iszonyatosan okos, szép is, kb 40 kilo vaságyastól, kis törékeny kinézetű nő, de ugyanakkor gyanítom hogy van benne kurázsi és sokat elbír, mert több munkahelye szép karriere van. Minden pasi ilyen nőre vágyik, nem? Csodálom, hogy miért is nem talál ez a nő jobbat.
2016. okt. 30. 16:12
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Mindenki foglalkozzon a saját élével.

2. Tuti hogy te vagy az a pasi akinek b...ssza a csőrét a nő döntése, hogy nem veled van.

3. Ez csak egy baleset. Ha pl a te párodat érné, akkor te nem ápolnád hanem lelépnél egy másik tyúkkal? Tudod te egyáltalán hogy mit jelent a szeretet kifejezés?

4. Már nem azért, de ebben a korban 9 év az nem nagy.

5. Elég felnőtt már az a nő hogy tudja hogy mit csinál!

2016. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem is keres jobbat. Nem tudhatod mit lát benne miért szereti. Szerintem becsülendő a kitartása és hűsége.
2016. okt. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ízlések és pofonok. 35+ felett az extrém vékonyság nem kifejezetten előnyös. Lásd A. Jolie. Vasággyal 40 kiló -erre értem. Az meg, hogy kire "pazarolja" az idejét, az ő dolga. Lehet, hogy nagyon kedveli vagy vonzónak találja.
2016. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Fáj a segged, hogy nem te érdekled, mi?
2016. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én jó 14 évvel fiatalabb vagyok nála, persze majd pont egy 45 éves leposszant csávót irigylek tőle, szerintem is...
2016. okt. 30. 16:32
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
lehet nem akar gyereket, így nem sürgeti semmi.
2016. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

Először neked mi közöd ahhoz, hogy ki-kivel van? Az ő élete, az ő döntése. Másrészt egyáltalán nem idős a pasi a nőkhöz képest!! Te jóságos, mond hol élsz? Egy 45 éves férfi mióta öreg??! 9 év korkülönbség aztán meg lószar, teljesen megfelelő, ebben a korban meg pláne. Nem kell irigykedni, mert gondolom a nő nem téged választott (amit értek is)...!

Az már mas, hogy a nő lassan ki is csúszik az időből, szerintem nem 36 évesen kéne vakarózni, hogy ő gyereket akar, mert ki tudja mire összejön és megszüli, lehet lesz 38 eves, itt már eleve nagyobb az esély a beteg gyerekre, meg pl mire a gyerek elvegzi a gimit, az anyja már közel 60 éves..

2016. okt. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem egy 45 éves sérült férfival még könnyebben lehet gyereket tervezni, mint egy olyan párral akinek az érettsége és az értelmi intelligenciája a 0 felé közelít és fogalma sincs az önzetlen szeretetről.
2016. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
"Nem kell irigykedni, mert gondolom a nő nem téged választott (amit értek is)...! " XD Én lány vagyok basszus. 45 éves férfi nem öreg, csak a csajhoz öreg. Nekem apám idősebb és semmi baja, mégsem fiatal cicukák után csorgatja a nyálát xD Na jó én hagyom ezt a kérdést inkább, akinek van kedve válaszoljon, de én ugrottam... Pá xD
2016. okt. 30. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!