Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőtökről ha az alábbiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőtökről ha az alábbiak kiderülnének hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

13-14 évesen szexuális életet élt.

16 évesen szült.

Majd később még felnőtt filmbe is meglátjátok?

Csak szerintem erős?


2016. nov. 1. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem lenne tovább a barátnőm. De meglepne az is, ha már összejönnék ilyennel.
2016. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az információk hogy nem derültek ki korábban? Azért az ilyen horderejű dolgokról az ember értesül a járás előtt nem?
2016. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
nem tűnt fel, hogy gyereke van?
2016. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most tudtam meg ezt családi vacsora keretein belül, borzalmas volt. Meghalt a gyereke, a felnőtt filmet tagadta, a gyerek apja meg egy roma származású emberke volt.25 évesek vagyunk, fél éve vagyunk együtt.
2016. nov. 1. 20:04
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

nem mindegy, hogy miért csinálta

ha mondjuk erőszakból, nem lenne mit elítélni

én nem tenném ki alapból

2016. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
A csaj is cigány. Max "szőke cigány", de jellemre maradt cigány. Kiviheted a cigányt a putriból, de a putrit nem veheted ki a cigányból.
2016. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Erőszakból? 6 évig élt azzal az emberrel aki verte is. Ez nem olyan h sajnálni kell, volt döntési joga így döntött. Sőt ott laktak a szülőknél, bár furcsállom h nem tűnt fel h veri a lányukat a palija..

De belegondolva ha majd nekem lenne gyerekem, pláne lányom és már 14 évesen nemi életet él, 16 évesen szül mert ezt a példát látta az anyjától én inkább befejezem vele. El se tudom hinni amit hallottam..

2016. nov. 1. 20:14
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Csak szerinted
2016. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

(Mennek a zöldek mindenki hozzászólását köszönöm)

Szerintem? Hát elég jó volt ezzel nyitni a vacsorát, hogy a szülők akik most látták először egymást, feljön egy ilyen téma, én köpni nyelni n tudtam. Borzalmasan szégyelltem magam, és n azért mert ilyen a párom hanem mert átvert és n mondta el.

2016. nov. 1. 20:25
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem ezek külön-külön is kizáró okok

de az, hogy még le is tagadta... nekem nem lenne kérdés hogy elhagyom-e

2016. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!