Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha magányosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha magányosnak érzem magam a párkapcsolatomban?

Figyelt kérdés
A munkája miatt egy honapban csak par nap (!!) jut egymasra, csak ekkor talalkozunk mert kulfoldon dolgozik. Sokat beszelunk telefonon is, interneten is, ezzel semmi problema. Nagyon jo mikor itthon van. De a hetkoznapokban olyan mint ha nem is lenne kapcsolatom. Olyan mint ha lenne is, meg nem is. Nagyon fárasztó, bár már kezdek beletörődni, nem igazán mozgat meg. Nem tudom mit tegyek a párkapcsolati magánnyal.

2016. nov. 3. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
nincsenek barátaid?
2016. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De vannak. Ők adtak tanácsokat. De kivancsi vagyok masok velemenyere is.

Meg nekem nem a baratokkal kell osszebujnom este hanem a parommal.

2016. nov. 3. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek valo az ilyen kapcsolat. Jelenleg mi is csak par napot toltunk egyutt egy honapban, de bennem semmi ilyesmi erzelem nincsen, nem erzem magam kevesbe "parosan". A kapcsolattal minden rendben? Nekem az elso benyomasom az volt, hogy kezdtek kihulni.
2016. nov. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En mar sokszor eltem parkapcsolatban, de ez most mar kibirhatatlan. Az en reszemrol kezdek kihulni, ő nagyon szerelmes
2016. nov. 3. 11:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A távkapcsolat mindig kemény dió. Pláne ha csak ennyit találkoztok.

Sajnálom, de ha én a barátod lennék, azt javasolnám, hogy lépj tovább.

Ha számodra is nyilvánvaló, hogy nem elég amit kapsz és egyedül érzed magad, akkor a kapcsolat sajnos szinte halálra van ítélve.

Nincs lehetőségetek közelebb kerülni egymáshoz, összeköltözni, ilyesmi? Ha a közeljövőben ez nem lehetséges, és kilátástalan a dolog, érdemes lenne mérlegelni.

2016. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves #5!

Mar volt rola szo hogy meg lesz oldva a dolog, de nem lett belole semmi. Holnap jon haza, megprobalom megbeszelni vele, hogy most vagy en maradok, vagy a munka es az orokos tavollét.

Igy csak el fog marni magatol.

2016. nov. 3. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis esze, természetesen! a mnukát választja. Csajt kaphat még ezret, de jól fizető állást nem.


Egyébként nem nyünnyögni kell, hanem kimeni hozzá. Ja, hogy az már nem játszik? Hát, akkor szétmentek a hisztid miatt.


Képzeld, mi van, hogy 2-3 hónapig sem találkozunk, de attól ugyanolyan szerelmesek vagyunk, és nem azon munkálkodok, hogy elhagyjam, vagy ő hagyja ott a remek állását, hanem, hogy mielőbb kimehessek hozzá.

2016. nov. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!