Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki, miért szakítok vele? Ha az igazat mondom (kihűlt a kapcsolat) visszakönyörgi magát, meg ilyenek. Mit hazudjak?

Figyelt kérdés

Muszáj, mert más különben nem lehet vele beszélni... Kérlek, hülyeséget ne írjatok, csak ha valami használható ötletetek van...

Tudom, egy szemétláda vagyok, de nem tudok máshogy szakítani vele...


2010. ápr. 27. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ácsi, ha elmondod az igazat, hogy kihűlt a kapcsolat, akkor azt mondod visszakönyörgi magát... Na mármost, ha hagyod hogy visszakönyörögje magát, akkor mégse hűlt ki az annyira.
2010. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Kihűlt a kapcsolat" .. Na már most jó lenne ha az emberek többsége tudná mit jelent ez!

Sokan erre fogják ,de az igazat soha sem mondják meg a partnernek!

Miért kell hazudni ? mond hogy kihűlt , persze hogy megkérdezi hogy miért is? Én is megkérdezném a barátnőmtől ha ilyet mond, mert ok nélkül nem szakítanak az emberek!

A kihűlt az nem azt jelenti ,hogy ritkábban találkoztok, vagy nincs már olyan sok szex,vagy nincsenek új pózok és már unalmas... ilyen nincs! Ha valakinek kihűlt a kapcsolata akkor az elkezd másik embert keresni mert utálja a partnerét,nem szeretne vele lenni mert mást is ki akarna próbálni vagy éppen megtetszett neki valaki és azt hiszi jobb a leendőnél,de mivan ha nem így van? akkor az könyörgi vissza magát aki szakított? :D

2010. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem semmiképen se hazudj neki! Mindig jobb ha őszinte vagy mert ha hazudsz akkor egy idő után 100% h. lebuksz és az neked is cinkes..:SMondd meg neki h. kihúlt a kapcsolat és h. már nem vagy szerelmes,ha meg nem érti meg akkor nincs más választás legyél vele bunkó...nekem is volt ilyen pasival dolgom és hidd el az ilyen típusú srácokkal nem lehet máshogyan borozdolni..:S Hát remélem h. segítettem :)
2010. ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztem az utolsó kicsit melléfogott, mert sztem srác írta ki a kérdést...

És az első válaszoló szavaiban is van vmi: tudod, egy kapcsolathoz két ember kell. Énhozzám senki nem tudná magát visszakönyörögni, ha ÉN nem akarnám. Mint h összejönni se lennék hajlandó senkivel, akivel ÉN nem akarok. Érted?

Ha mindenáron szakítani akarsz vele, akkor tedd meg. De legyél őszinte, ennyit megérdemel.

És hidd el, nem kellenek trükkök. Ha nem akarod sem folytatni, sem újrakezdeni vele, akkor meg tudod oldani.

De visszakönyörögni magát csak akkor tudná, ha még a részedről is volnának érzelmek. De ha vannak, miért akarsz szakítani vele???

2010. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szakítasz vele, elmondod h kihűlt a kapcsolat. Ha utána nagyon zaklat: telefon kikapcs, msn-en, emailen minden izén letiltod a címét.

Egyik barátnőm csak így tudott megszabadulni egy sráctól. 6szor elmondta neki, hogy nem akarja folytatni, de nem értette meg.

2010. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is voltam így

a srác amikor felhívott, ,hogy találkozzunk én visszakérdeztem: "miért? van értelme?"

erre ő lerakta, és nem hívott többet

2010. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csupán annyit kell eldöntened, hogy a szakítás után ki akarod-e használni azt, hogy benne vannak még érzelmek, vagy pedig nem akarod már kihasználni őt.


Ez utóbbi esetben keményen utasítsd el, neki jobb így, hidd el.


Persze ha még ki akarod használni őt, akkor más a helyzet....

2010. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!