Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan leckéztetnétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leckéztetnétek meg a volt pasitokat aki csak hangember és már több csajt is átvágott? Lehet h szemétnek tűnők de megérdemli.

Figyelt kérdés
több mint fél évig hülyített és még mellettem vagy 10-15 csajt és mindegyik csak arra kellett neki h megdugja...és már vagy 3 éve ezt csinálja...és semmi és senki nem tudja leállítani... és talán ha megleckéztetik akkor észhez tér...
2010. ápr. 27. 21:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A rohadt tetves anyjukat!! Szemét majmok! Persze hogy megérdemlik...

Regisztráld valami randioldalon képpel, és írj a bemutatkozáshoz mindenféle ciki dolgot!!

Vagy neten keress rá 17634 oldalára, add meg ott a telszámát és

minden nap max 500 ft-ot vonnak le a számlájáról...:D

Hajrá és égesd be nagyon...

Am az önbizalmának kell odab*szni...

2010. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Elnézést a hülye ötletekért, de ihletet kaptam :D

1. Egy kicsit költséges: fizess le egy k.rvát, hogy menjen el vele szórakozni, és itassa le, persze ne a sárga földig, csak annyira, hogy még rá tudjon mászni a csajra, és fontos, hogy gumi nélkül csinálják.

Aztán másnap a nő hívja fel, hogy történt egy kis baleset: mivel ő sem volt beszámítható állapotban, elfelejtette mondani, hogy trippere (vagy akármilyen nemi betegsége van). A trippert azért írtam, mert elvileg férfiaknál csak két nap múlva jelentkeznek a tünetek, addig meg szívhatja a fogát, hogy milyen hülye volt, és talán nem kellene lefeküdnie fűvel-fával :D

2. Kezdd el terjeszteni, hogy sz.r az ágyban, és azért váltogatja a nőit, mert minden lány panaszkodik rá, hogy nem bírja kielégíteni, és a félrekefélésekkel( macsónak tünteti fel magát) próbálja leplezni, hogy valójában egy puhapö.csű balf@sz

3. A meleg társkeresős adatlap is jó ötlet.


Szerintem megérdemli, hogy móresre tanítsd! ;P


L/17

2010. máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nekem is volt már egy ilyennel dolgom.. Mondjuk mi (asszem:D) csak 2en voltunk egyszerre barátnői(pluszban 1el megcsalt, én azért szakitottam vele), és megakartuk leckéztetni, de valahogy a végén nem jött el a csaj randijára(én már szakítottam vele, és a terv az lett volna hogy én is ott vagyok).. Aztán ebből ugye nem lett semmi, és énis rájöttem hogy ez csak egy gyerekes dolog lett volna. Inkább megmaradtam vele beszélő viszonyban és néhány dologra ráébresztettem. Meg volt 1 tábor ahol ő is ott volt és 4 napig próbálkozott de nem engedtem, ott kicsit azért éreztem a bosszút :).. Szóval sztem inkább írj neki egy olyan levelet amin télleg elgondolkozik(én is írtam neki, de nem lecseszőset, hanem finoman elmagyaráztam neki hogy MÉRT nem jó amit csinál).. Amúgy azóta én inkább sajnálom a gyereket..
2010. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
lehet h elkeserítő de nem dugott meg volt annyi eszem h nem hagytam magam ... ez van ...am meg h hagytam volna akkor sem tette volna meg mert ő csak hangember.. szetm a csajok kb 5 %ával talizot...
2010. máj. 2. 15:33
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én barátom is hasonló volt.. csak ő a kapcsolatunk végén megcsalt.. na de nem is ez a lényeg. Ha hiszed ha nem megleckézteti őt az élet. Nekem is ezt mondják sokan. És lehet, hogy igazuk van. Egyszer úgyis leáldozik a csillaga. :) csak nyugalom:D
2010. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!