Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal a barátom mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a barátom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem mondta meg, de minden jel arra utal, hogy kettős életet él. Koleszban van hétvégén otthon. A koleszban lányokkal tölti az estéket a szobáján. Szerinte csak vendégek. Iszogatnak és beszélgetnek. Hétvégén engem látogat. Nem tudom bizonyítani, hogy megcsal. Valahogy le kellene buktatnom. Segítsetek hogyan ?

2016. nov. 4. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Jótanács! Ne akard lebuktatni, mert úgy sem fog bejönni, és akkor is tagad, ha rányitod az ajtót, miközben a farka egy koleszos csaj torkába van ragadva.


Mondd meg neki, hogy nem tudsz bízni benne, neked ebből elég volt, és dobd ki! Nem kell bizonygatni semmit.

2016. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Az első jól mondja!
2016. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

#1 és #2 laktatok ti már koleszban? :D


A kolesz ilyen. Jövünk, megyünk a másikhoz, iszogatunk, dumálgatunk. Van, aki dug, de rengetegen nem. Ez olyan, mint amikor elmész a haverokkal inni, csak ugyanezt a koleszban csinálod olcsóbb kiadásban és be sem kell öltöznöd.

Bizonygatni valóban nem kell semmit, ha ovis szinten állsz a kapcsolatokhoz. Ha nem, akkor bizonyítsd be. Aztán kiderül, hogy tényleg megcsal e vagy csak szimplán önbizalomhiányos vagy.

2016. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Az első kettőnek tényleg fogalma sincs, milyen egy kollégium, teljesen jól írja a hármas.


Kérdező, hagyd ott szerencsétlen srácot, ha már nem tudsz benne megbízni. Minek vagy vele, ha féltékeny vagy? Jobban jár, ha megszabadul egy ilyen buta hisztérikától.

2016. nov. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
37%
Az egyesnek igazat adok! Vita lezárva!
2016. nov. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell semmit mondanod,csak annyit, hogy sorry,de vége.
2016. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Első vagyok.

A kérdező egyáltalán nem bízik a párjában. Egyébként én se ma jöttem le a falvédőről, elég jól lehet azt tudni, hogy mi minden megy egy koleszban. Nem épp apácazárda!

Konkrétan azt írja, hogy lányok éjszakáznak a szobájában. Ennyi, kész, pont. Gondolom, most nem az jön, hogy szegény fiú nem tehet róla, mert kötelező koedukált szobában aludni egy bombázóval.


Ha nincs bizalom, annak a kapcsolatnak nincs értelme. Előbb-utóbb meg fogja ölni a féltékenység.


Nem 20 éves házasok, három közös gyerekkel, ahol azért érdemes átrágni, hogy mit dobnak el. Még csak a kapcsolat elején járnak, és ha már ilyen bizalomvesztés van, akkor felesleges egymást tovább húzni.


Annyira mindegy, hogy a fiú félrelép-e vagy sem. (Bár én nagy tételben merek rá fogadni.) Egy kapcsolathoz két ember kell, ha az egyiknek ez így nem felel meg, tépelődik, féltékeny, és boldogtalan, akkor azt a kapcsolatot le kell zárni.

Nem egy bírósági eljárásról van szó, ahol kell a megdönthetetlen bizonyíték. Mondja ki, hogy részéről ennyi volt. Még csak meg se kell magyaráznia.

2016. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Egyre jobban megértem, hogy miért lesz egyre több ember egyedül. Egyszerűen tényleg sokan teljesen alkalmatlanok egy kapcsolatra.

1, Egy kapcsolatban beszélünk és kommunikálunk. Ha gond van, akkor nem szó nélkül kidobjuk a másikat, hanem leülünk és beszélünk egyet. Aztán utána vagy kidobjuk, vagy nem. Aki itt olyanokról beszél, hogy csak úgy menjen oda hozzá és dobja ki, azt remélem, hogy ezek után csak így fogják dobni.

2, Egy kapcsolat nem megérzésekből áll. Bármilyen hihetetlen is: Nem vagyunk médiumok, hogy megérzünk valamit és akkor úgy van. Ebből nem ártana kinőni.

3, Fiatalon nem árt megtanulni, hogy működik a bizalom. Rengetegen azért nem bíznak a másikban, mert saját magukban nincsenek rendben a dolgok. Természetesen egyszerűbb szakítani és lelépni, azt mondani, hogy a másikkal van a gond, aztán 10 év múlva mindenkibe vakon megbízni és koppanni. Fejlődni kéne, hahó.

4, A koleszok nem szexbarlangok. Életemben nem láttam még annyi szüzet, mint koleszban. Persze, rengetegen előadják a sztorikat és legendákat, hogy minden este így meg úgy csinálták az egész koleszban, de ennek fele sem igaz.

Nyugodtan lehet cáfolni a fentieket, de aki így viselkedik, az ne lepődjön meg, ha nem veszik komolyan egy kapcsolatban. Mert egyszerűen gyerekesen viselkedik. És akkor nem a másikat kell hibáztatni és döngetni a mellünket, hanem elgondolkodni.

2016. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. 4 évig voltam fősulin koleszos, hidd el tudom, hogy milyen! Tudom, hogy van, hogy jövünk, megyünk, dumálgatunk... Ezen felül kb az nem csalja meg a párját, aki nem akarja. Egy ivós este után a csaj befeküdt az ágyamba, pedig nem mondtam semmi félreérthetőt, tudta, hogy párkapcsolatban vagyok. Hoppon maradt. Volt 3 szobatársam is, ők is mesélhetnének.... Ettől függetlenül nem biztos, hogy megcsalja, de ez csak rosszabb lesz....
2016. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát...a koleszos lányokat egyáltalán nem kell félteni. Akkora qrvák vannak ott,hogy ajjaj. A legszerényebb kiscsaj is akkora bálcás lett,hogy az hihetetlen.

Kérdező! Nem bízol a párodban. Ilyen esetben én sem bíznék. Szakíts vele. Az lesz a legjobb. Legalább nem őrlöd majd magad ezen folyamatosan ha van alapja az aggodalmadnak ha nincs.

2016. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!