Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántott, szakítottunk, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántott, szakítottunk, de nem száll le rólam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal nyolc hónapig voltunk együtt. Néha voltak kisebb- nagyobb veszekedések, de az utcsó pár pónapban ezek a viták egyre durvábbak lettek. Lökdösött, beleütött a vállamba, megrúgott, úgy megszorította a kezem, h amikor belenéztem később a tükörbe azthittem, rosszul leszek: csupa lila voltam mindenhol.. jah am emellett többször megtépte a hajam, és egyszer egy buli után, amikor szintén összevesztünk, és nem akartam végighallgatni őt, elindultam haza, akkor( már nemtom h) de nagyon ellökött, és napokig nem tudtam normálisan fésülködni, akkora búb lett a fejemen.. anyámék erről semmit nem tudnak, mert nem mondtam el. Nem is akarok balhét,hiszen szakítottunk..már nem találkoztunk 3 hete kb. ehez képest minden nap felhív, akkor is csak lehülyéz, mostmár fel se veszem a telefont.. de állandóan hív, írogat neten mindenhova,ha válaszolok akkor belekezdünk megint egy vitába és a végén elküld a p*csába és látni sem akar.. aztán ujra és ujra hív... összevagyok zavarodva, szerintetek tényleg én vagyok a hülye? Mit csináljak vele?

15/L, 20/F


2010. ápr. 27. 22:09
 1/8 A kérdező kommentje:
jah és ha bármikor szóbahozom a dolgokat neki, az a válasz b@zmeg, h Ő soha nem bántana lányt( neki csak az a bántás ha valakit megpofoz)... és nem érti miért mondom h bántott, amikor mutattam neki a lila foltokat akkor a reakció: "te provokáltad ki.."
2010. ápr. 27. 22:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne reagálj rá és szólj a szüleidnek! Még a végén elkap valahol aztán bajod esik.
2010. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd fel zaklatásért! Jobb ötletem nincs!

Amúgymek tinilányok, nesze itt a tanulság! Ne kezdj ennyivel idősebb pasival!

2010. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Te vagy a hibás,hogy szóbaálltál egy ilyen hülyével S
2010. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
huh. ez egy elmebeteg... képletesen szólva. Az ilyen helyzetekből nehéz kijönni. Nem nem te vagy a hülye, hanem ő az "állat". Nem tudom mit tehetnél, reménykedj, hogy egyszer majd megunja a hivogatást/zaklatást és leszáll rólad. Ne válaszólj neki, nézd levegőnek. és ha mégegyszer bánt, akkor szólj a szüleidnek!
2010. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*és igen jeletsd fel!
2010. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. ápr. 27. 23:07
 8/8 anonim ***** válasza:

a lényeg , semmiylen formában ne érintkezz vele,

ne vedd fel a telod, ne válaszolj a leveleire, tiltasd le az msnről..vagy mittomén..

hidd el meg fogja unni..az ilyen alakot csak sajnálni lehet..

ne adj neki lehetőséget, hogy érintkezésbe lépjen veled.

változtass emailcimet, hogy még elolvasni se tudd a hülyeségeit..ez az alak téged semmibe vett ezzel a gusztustalan viselkedésével..

2010. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!