Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok és párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vvivien20 kérdése:

Terhes vagyok és párommal kapcsolatban tanácstalan vagyok ma szembesültem valamivel amitől összetörtem?!

Figyelt kérdés
Mellette ültem és a volt barátnője hívta tehát tartják a kapcsolatot,engem viszont ellenőriz annak ellenére hogy kismama vagyok!A lakásból sem akar kiengedni pedig csak édesanyám látogatnám!Agresszivan lép fel csúnyán beszél,vádaskodik nem tudom mit tegyek!Előttem ő mindennap más csajjal volt exével is kibékült számtalanszor félek hogy átver!

2016. nov. 4. 22:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Most erre tulajdonképpen milyen választ vársz? De komolyan. Nincsenek szavak az ilyen hülye pitsákra, mint te. Meg is érdemelsz mindent ami rád vár, de már megint a gyerek fog szívni. Gratulálok...
2016. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Jól mondták korábban, ide tényleg hiányzik egy "Cigány" kategória.
2016. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom megverni is csak akkor szokott, mikor iszik egy kicsit, de egyébként nagyon jó ember. Ugye?
2016. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem akartok egy lelkileg sérült gyereket nevelni, akkor az abortusz a megoldás. Láthatóan mindketten alkalmatlanok vagytok szülőnek.
2016. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm nem épp erre a válaszra vártam,nem tudom neked milyen problémáid vannak de nem másokon kéne levezetned,tanulj meg értelmezni mondatokat és utána kommentálj,de ha ilyen véleménnyel vagy inkább tartsd meg magadnak,mert ez a rosszindulat ami belőled árad majd vissza üt!
2016. nov. 4. 22:37
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Bántalmazó kapcsolatban élsz. Akkor is ha nem ver. Keress rá a fogalomra és lépj ki belőle, mindkettőtök érdekében.
2016. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Csávóddal legyél ilyen kemény kisanyám, mikor akarsz valamit! Vagy vele nem mersz, mert ő tényleg "vissza üt"?
2016. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Érdemben mire is kéne válaszolnunk? Igen, átver. Ilyen kapcsolatban nem érdemes élni, nem érdemes neki szülni. Ha én lennék ilyen helyzetben, a pasit kitenném, a gyereket meg örökbe adnám - gondolom már késő elvetetni.
2016. nov. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
És most mit csináljunk?
2016. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Te is úgy csinálsz, mint a tipikus buta nők, akik kiválasztanak egy általában a céljaikra amúgy tökéletes alkalmatlan faszit, de ők csakazéris' vele akarnak családosdit meg közös jövőset játszani. Rendben, faszi belemegy, nő meg közben vigyorogva ignorálja, az olyan agymenéseket, hogy nem engedi ki őt a hapek a lakásból, és alapjában véve is egy agresszív féltékeny proli, mer' majd ő azt tudja, őneki kell a babócának az apukájának lenni, mert ő az igazi, és ő kell, mer' amúgy tökre szeretjük egymást, és csak néha vannak gondok. Akkor meg becsukom a szememet.


Aztán jé! Jön a csodálkozás, meg az önsajnáltatás, hogy "épp terhes vagyok a babucival", "épp 2 éves az egyik babuci, és már jön a másik", de apuka nőzik, agresszív, bunkó proli paraszt, és amúgy csak és kizárólag ma szembesültél ezzel, és csak és kizárólag ma törtél össze. Az elmúlt x időben hol voltál? Álomvölgyben? Ezért nem kapod a várt sajnálkozó válaszokat, mert egyedül a saját butaságodnak köszönheted, hogy ott tartasz ahol. Azt meg nem lehet sajnálni.

2016. nov. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!