Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok és párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vvivien20 kérdése:

Terhes vagyok és párommal kapcsolatban tanácstalan vagyok ma szembesültem valamivel amitől összetörtem?!

Figyelt kérdés
Mellette ültem és a volt barátnője hívta tehát tartják a kapcsolatot,engem viszont ellenőriz annak ellenére hogy kismama vagyok!A lakásból sem akar kiengedni pedig csak édesanyám látogatnám!Agresszivan lép fel csúnyán beszél,vádaskodik nem tudom mit tegyek!Előttem ő mindennap más csajjal volt exével is kibékült számtalanszor félek hogy átver!

2016. nov. 4. 22:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
És ha ellenőriz,akkor mi van? Ha elmennél meglátogatni édesanyád agyönütne? Mitől félsz? Nincs hova menned a babával..? Lehet még az anyaotthon is jobb környezet lenne számodra.
2016. nov. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

És ugye eddig semmi ilyesmi probléma nem volt vele, tegnap még tök normális, kedves pasas volt, aki a tenyerén hordozott, és aki mindenben a te érdekedet nézte, igaz?


"Hát köszönöm nem épp erre a válaszra vártam"

Persze, tudom, te arra a válaszra vártál, amitőpl varázsütésre minden egyből megoldódik.

Szerintem is jobb lenne, ha lenne ilyen módszer, de sajnos ez a valóság, ez nem így működik.

Ne próbáld bemesélni, hogy eddig egy álomférfi volt, tudjuk nagyon jól, hogy eddig is egy agresszív állat volt, aki valószínűleg lépten-nyomon megcsal, és aki a tulajdonaként kezelt. Ott rontottad el, hogy ennek ellenére képes voltál összeházasodni vele, sőt mitöbb, gyereket vállalni egy ilyen kapcsolatba.

Nem ezt a választ vártad? Az élet nem kívánságműsor, kisasszony! Nem azzal a válaszolóval kéne kakaskodni, aki kimondja a fájó igazságot. A drága pároddal szemben kéne a sarkadra állnod, vagy ha van egy kis eszed, kilépned ebből a kapcsolatból. Ja, hogy ahhoz már nincs merszed? Egyébként meg neked pont nem kéne előhozakodnod a másik képességeivel.

2016. nov. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Agresszív, vádaskodik, ellenőriz, a lakásból sem enged ki, édesanyádtól is elszakít, és neked az a legnagyobb gondod, hogy felhívta a volt barátnője? Ezt nem tudom elhinni.
2016. nov. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Első körben a NANE ( [link] élérhetőséget adnám meg. Nem tudom, hogy ennyire buta vagy, esetleg optikus által igazoltan vak, de veled valami nagyon nagy gáz van, mert a párod finom szólva sem normális, bekorlátoz a személyi szabadságodba.

Én meg nem ismerlek szóval csak tippelni tudok, hogy külső szervi okok, vagy fejben van nálad gond, de a gyerek érdekében: jobb ha tudsz majd segítséget kérni, mikor megtörsz.


Másodkörben a rendőrség számát adnám meg: 107. A 112 csak végső esetben, mert nagyon lassúak. Ez pedig akkor kell amikor kinyílik a csipád, hogy nem is élsz igazából párkapcsolatban, és magadra vagy utalva teljesen terhesen.

2016. nov. 5. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"Előttem ő mindennap más csajjal volt exével is kibékült számtalanszor."


Nos nem akarlak megbántani, de itt kellett volna előzetesen elgondolkodnod..Felejtsd el azt a női, naiv tévhitet, hogy majd érted megváltozik.Nem fog se érted, sem másért.Most már késő ezzel a pasival gondolkodni, jön a gyerek ugye...de talán a köv.kapcsolatodban majd okosabb leszel...legalábbis remélem!


Üdv.41/N

2016. nov. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok. jól mondta az első, ismételten a gyerek fogja a legjobban megszívni. te is ugyanolyan hibás vagy, mint az apa.

mi a bántatért kell ilyen alakkal együtt lenned? és gyereket vállalnod?

nem tűnt fel korábban,hogy nem normális amúgy? agresszív veled, nem enged találkozni még a saját anyáddal sem. de persze neki mindent szabad. nem tűnt fel,hogy ez nem ok?

ha még nem vagy 12 hetes és fontólra venném az abortuszt.vagy hogy legalább elhagyd ezt a barmot.

tipikus asszonyverő és gyerekverő alak lehet.. és mondom,te is ugyanúgy felelős leszel,ha a gyereknek bármi baja lesz az állat apja miatt. neked kellett volna lépni amikor még lehet.. pl most

2016. nov. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

A többiek már leírták, amit én is gondolok, ezt átugrom.


Akkor adok néhány gyakorlati jótanácsot, mert látom, hogy az téged sem fog meghatni, hogy szakítani kéne, te körömszakadtáig ragaszkodni fogsz ehhez a "kapcsolathoz".


Vedd tudomásul, hogy te nem vagy ember, te a pasid TULAJDONA vagy, ő a gazdád, és azt csinálsz, amit mond, és úgy, ahogy ő akarja. És akkor, ha jól viselkedsz, még egész tűrhető életed is lehet mellette, viszonylag kevés veréssel.

Ennek része az is, hogy te se kérdezed meg, hogy ő hol járt, kivel volt, ki hívja, melyik csajban mártózott meg, amíg nem volt otthon. Ehhez neked közös nincs, a kutyának se szoktál beszámolni róla, ha hazaérsz, hogy másik kutyát is megsimogattál, amíg ő otthon várt téged. Na, ez a kutya vagy TE.


A gyerek neki is biztosíték arra, hogy innentől aztán végképp bármit elkövethet veled, nem fogsz terhesen/kisbabával az utcára menekülni előle. Egyszerűen nem teheted meg. Úgyhogy a gyerek érdekében fenn kell tartani a látszatot, hogy ti egy pár vagytok, hogy legyen, aki pénzt ad ételre, legyen hol laknotok, és a többi.

Mivel egyedül gondolom rohadtul életképtelen vagy, saját magadról se tudtál gondoskodni eddig se, kettőtökről végképp nem leszel képes. Ezért is tűnt jó ötletnek, hogy odakölykezel, mert akkor "jól megfogod". Csak most meg visszanyal a fagyi, és azért vagy kénytelen tűrni, mert terhesen nem tudsz lépni semerre.


Szóval pofaalapállás, csend, rend, fegyelem, és nem kell állandóan követelőzni, hogy te mennél anyádhoz, meg hogy kit hívogathat. Legyél jó kutya, tartsd rendben a házat, főzz vacsorát, várjad a Zurad borotvált pi.nával, más dolgod nincsen. És akkor lehet, hogy nem vág ki pár évig, egy új punci kedvéért, és lesz hol laknod addig is.


Van még egyéb kérdésed?

2016. nov. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de igazuk van. Vagy egy gonosz boszorkány varázsolta el abban a pillanatban amikor megfogant a baba? Mert gondolom előtte nem volt ilyen.... Most már késő bánat. Költözz anyukádhoz. Nem tudom mit vársz tőlünk.
2016. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!