Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom haragszik rám, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom haragszik rám, ha az exemmel beszélek. Hogyan érjem el, hogy bízzon bennem? Szakítsak? El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedtünk, nekem kapcsolatom volt. Korrekt voltam, nem volt megcsalás, leültünk, elmondtam, hogy megismerkedtem valakivel,kihűlt a kapcsolatunk,szakítani akarok. Megértett,békében váltunk el. Az új párom viszont idegbetegként viselkedik, ha ritkán beszélek exemmel, vagy találkozunk valahol. Egyszer buszmegállóban meglátott az exem, felajánlotta, hogy hazahoz autóval, nem történt semmi, de a párom olyan szinten kiakadt, hogy elment hozzá és megfenyegette, ráirkál. Szeretem a párom, de nagyon nehéz így vele lennem, hogy nem bízik bennem,már a szakítás is felmerült.
2016. nov. 5. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát a párod azt hiheti hogy még van köztetek valami, de ha az üzeneteket elolvasná, leülnétek beszélni talán megnyugodna.
2016. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Na majd biztosan kapod azokat a válaszokat hogy minek ülsz te be az exed kocsijába miért beszélsz vele stb stb. De az én véleményem az hogy a párod túlzásba viszi ezt a féltékenységet. Tisztázd vele hogy ha nem hagyja abba elhagyod. Én is nagy ritkán találkozom az ex pasimmal hű de nagy dolog pár szót váltani még sem féltékenykedik a párom.
2016. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a mostani parodban ez igy benne maradt, hogy te olyan vagy, aki hamar fellangol, es akkor a masik irant rogton kihul, es el is dobja azt. Ezt tapasztalta, igy jogosan fel, hogy o is erre a sorsra jut. Mondjuk en sosem ertettem, hogy mit kell csevereszni az exekkel, pedig senkitol nem valtam el haragban.
2016. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most nézzük ezt fordítva. A te párod találkozgat az exével, néha csevegnek, néha hazahozza, néha beülnek ide-oda. :D Nézd már meg kicsit a másik oldalról, hogy vajon ez neked hogyan esne. Nem neked kéne kiakadni, hogy mekkora szemét, hanem kicsit magadba nézni és másik szemszögből is rálátni a dolgokra.

De én úgy látom nem vagy túl az exeden. Csak nehogy 2 szék közül a pad alá ess.

2016. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Minden üzenetet látott, nincs előtte titkom. Csak egyszerűen nem bízik bennem, és már kifogytam az érvekből :-(
2016. nov. 5. 14:08
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyszer a jelenlegi párodat választottad és most mégis beszélsz még az exeddel. Ha nem őt választottad, miért tartod vele a kapcsolatot? Tudom, hogy jókat lehet vele beszélgetni és hasonlók, de ha ez valóban így lenne, akkor még együtt lennétek.
2016. nov. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Közös munkahelyünk van, így elkerülhetetlen, hogy beszéljünk. Tudom, hogy munkán kívül nem kell csevegnünk, de nem is keresem a társaságát. Viszont annyira bizalmatlan, hogy képes megkérni munkatársaimat, hogy figyeljenek rám.
2016. nov. 5. 14:17
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A parod reakcioi nem helyesek, viszont olyan szinten megertem ot, hogy attol felhet, hogy mellette is flortolo szandekkal siman elkezdhetsz beszelgetni mas ferfiakkal, mert vele is ezt csinaltad, illetve a masik parod mellett is ezt csinaltad. Es hiaba nem csaltad meg testileg, attol meg nyilvan nem az idojarasrol csevegtetek, hogy a vegen osszemelegedtetek.
2016. nov. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Megértem a párodat, én is kiakadnék. Az ex a múlt, a múltat meg nem bolygatjuk. Ennyi.
2016. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A parod is kicsit tulreagalja, de neked sem kene igy viselkedned. Oke, hogy egy helyen dolgoztok es valamennyi kommunikacio elkerulhetetlen, de en sem ertem, hogy miert kellett az autojaba beulnod es miert kell munkan kivul csevegni vele. Ez nekem is rosszul esne, pedig nem vagyok betegesen feltekeny tipus.
2016. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!