Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Mit akar?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bill25 kérdése:

Miért csinálja ezt? Mit akar? Ha akar egyáltalán valamit. Most akkor fontos vagyok neki, vagy sem?

Figyelt kérdés
Lényeg, röviden: Van egy csaj, a "kapcsolatunk" bonyolult, mivel távkapcsolat, és van párja, de jóban vagyunk, úgy hiszem. a problémám a következő: Mennyire lehetek neki fontos? pl: megbeszéltünk pár dolgot, ami nekem fontos, egyszer betartja, aztán meg mintha mi sem történt volna, leszarja,mivel, nagyon messze van, kérek néha tőle képet, van amikor elküldte, simán, de a minap is kértem tőle, le se szarta, majd amikor azt írtam, hogy ha fontos vagyok neki, akkor küld egy képet, és a megbeszéltek szerint folytatjuk tovább, eleinte nem küldött, de amikor elbúcsúztam tőle, már egyből küldött, de egész nap, le se tolja a fejemet, rá írok, h jó reggelt, kellemes napot, válasz, köszi. Ez azért zokon esik,még ha srác is vagyok, szóval,az ilyen dolgok miatt érzem azt hogy nem vagyok számára fontos, ezt jogosan érzem, vagy sem? mert egyik nap tök jól el vagyunk, másik nap meg mint akit kicseréltek, full hűvös. persze, eléggé egoista, nagyszájú, és beképzelt, ezt már levettem, és ő is bevallotta, szóval, akkor nem értem. Segítsetek, de normális kommentekkel ha lehet,mert akármi is van, de Szeretem ezt a lányt, imádom, de jó lenne egy kis segítség. Előre is köszi.
2016. nov. 6. 02:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
menekülj xd
2016. nov. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
LOL :) de nem menekülök. 2 dolog lehet, vagy az enyém lesz, vagy kidob. de én nem fogom, és nem tudom megtenni.
2016. nov. 6. 02:43
 3/13 anonim ***** válasza:

nagyon hasonló csajjal volt dolgom :D

sztm pszihopata így később jöttem rá,leszarja a te érzéseidet meg csak ego növelésből kellesz neki,ha szeretne téged választana meg nem így viselkedne.

Komolyan mondom mert az ilyenek leépítenek elveszik az önbizalmad,örök második vagy sokadik szeretnél lenni?

A pasiját ugy se dobja érted,aki mindennap ott van mellette.

2016. nov. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom, de már nagyon hosszú ideje szeretem, sokat veszekedtünk, néha még hatni is tudok rá, ill megfogadja amit mondok, ahhoz képest, hogy makacs, és önfejű, senki véleménye nem számít neki, csak a sajátja, mégis, néha megteszi amit mondok, v kérek, és az az igazság, nagyon Szeretem, hiába keresnék mást, és volt hogy találtam, egy ideig jártunk is, de nem Ő volt, nem éreztem magam vele jól, lehet most azt gondoljátok, mekkora paraszt vagyok,de hiába keresnék mást, nem akarnék ártani a annak a csajnak, akivel "összejönnék" mert nem őt szeretném, és nem akarnék fájdalmat okozni másnak. Nem tudnék senkit sem úgy szeretni mint Ő-t.
2016. nov. 6. 02:54
 5/13 anonim ***** válasza:

Figyelj tisztába vagy vele,akkor minek teszed fel a kérdést?

Ha mazohista vagy csak rajta.

Szerelem elmúlik sok idő,de elmúlik.

Ha viszont csak húzod az időt később annál nagyobbat tudsz koppanni főleg ha nem úgy jönnek össze a dolgok.

2016. nov. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
igazából szeretnék tanácsot adni csak nem tudom,hogy mivel kapcsolatba :)
2016. nov. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nos, azért teszik fel a kérdést, mert nem tudnak valamit, szóval, nem tudom, mert egyszer az vagyok neki, és hallgat rám, máskor nem. ebből 2 dologra tudok gondolni, 1. csak hülyít, bár bizok benne hogy nem. 2. talán érez irántam valamit, de ő ott van kint, én meg még itthon. USA/Hungary. még egy két apró infó: nemrég beszélgettem vele, hogy mik a terveim, pl elkezdek kick-boxolni, önbizalom, állóképesség, rugalmasság stb... miatt, aztán hogy megtanulok úszni, meg kipróbálom a zumbát, edzeni fogok, ilyesmi, később kiderült hogy az edzésen kívűl, nemrég elkezdte mindet. és amiket ki akarnék próbálni, azokat ő már ki próbálta, vagyis sok mindenben hasonlítunk, ami tetszk neki, de gondolkodásmódban eltérünk,makacs, nagyszájú, egoista, ... stb... én ennek az ellenkezője, és aki nem olyan mint Ő, azzal szóba sem áll, Velem meg éjszakákat átbeszél, szóval emiatt a dilemmám.bár vissza kérdezni nem szokott, és magátol rám írni sem igazán, de ha lelépek 1-2 hétre, akkor utánna azért rám ír, hogy mizu? éle még? de akkor utánna 1 hétig nagyon jól kommunikálunk. szóval igy kerek ez a történet, kiváncsi vagyok, hogy így is igy gondoljátok e?
2016. nov. 6. 03:13
 8/13 anonim ***** válasza:

én még mindig a menekülj dolgot támogatom xd

én értelek de elég próblémás az egész.

aztán lehet összejön csak időkérdése.

2016. nov. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az az igazság, nem is adnám fel, ezt már mondtam is neki, nem egyszer, amire általában pozitivan felelt, amennyiben egy smiley, pozitivum, mert nem sokszor küld, max ha számára vicceset irok, de azon vagyok, hogy változtatok jó pár dolgomon, szeretnék egy teljesen új életet kezdeni, mert a túl érzékenységem, és az önbizalom hiányom, nem túl vonzó tulajdonság, és rám is férne egy alapos átalakulás, mert a környezetemben is van hasonlló lelkületü ember, és hasonló a párja is, mint az én kiszemeltem, szóval, tudom, hogy milyen ez, és nem akarok olyan lenni, mert valahol nem én vagyok, szeretnék pörögni, világot látni, és élni,nem foglalkozni a gondokkal, de azért a jobb tulajdonságaimat megtartva, változni, határozottabb lenni, még céltudatosabb, erős, akire felnézhetnek, és segithetnék közben azoknak akik hasonló cipőben járnak. arra lettem volna kiváncsi igazából, hogy a leirtak ellenére, fontos vagyok neki? és ha igen, akkor mégis, miért csinálja ezt velem?
2016. nov. 6. 03:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de mit akarsz ettol a lanytol? Eltekintek attol, hogy kapcsolatban is max. evente ketszer latnatok egymast, a tavolsaggal te is tisztaban vagy.

De emberileg mit akarsz tole? Ez a no egy emberi hulladek, mar ne is haragudj. Szerinted melletted nem pont ugyanezt csinalna csak x masik sraccal? De. Ez mar alapbol eleg gaz, hatha meg hozzaveszem a jellemet, amit ideirtal neki. Soha meg csak a kozelemben nem szeretnek ilyen onzo embert, aki azt elvezi hogy jatszik mindenkivel, aztan ha baj van, akkor meg jon a martirkodas. Szanalom. Te meg olyan lettel tole mint egy pompomlany, es ne hidd, hogy te erdekled. Ot max ez erdekli. Ne tedd magad meg szanalmasabba.

2016. nov. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!