Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki egy szünet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki egy szünet után újrakezdte a párjával, és működött? Mennyi ideig voltatok külön, és miért?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Férj. 2 év. Kommunikáció hiányának plusz intimitás, érzékiség pótlása, alkoholizáció leküzdése.
2016. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Közel 3 évig voltunk együtt (mindkettőnknek első kapcsolat), de valahogy a vége felé túl sokat veszekedtünk, így sajnos elváltak útjaink. 25 napot voltunk külön, addig nem is beszéltünk semmit egymással. Utána jöttünk össze ismét, azóta sokkal nagyobb a szeretet és a szerelem, már több, mint fél éve vagyunk együtt újra. És az az érdekes, hogy semmi veszekedés nem volt azóta.

20L 21F

2016. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20 ev utan ujra egyutt
2016. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ahol veszekedés van, meg intimitás hiánya, ott mi változik, hogy a 2. körben ezek már újra vannak?

ha újra lehet teremteni, akkor miért nem volt ez meg az első felvonásnál?

és hogy zajlottak a szakítások? az újrakezdést mindkét fél akarta, vagy az egyik fél erőltette?

2016. nov. 6. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A szakítás úgy zajlott, hogy egymás karjában sírtunk, hogy szeretjük egymást, de valami az utolsó két hónapban sz@e volt. Nem mondtuk ki, hogy szakítunk, de éreztük. Borzasztó volt, mert tényleg nagyon szerettük egymást. Aztán amikor ismét találkoztunk 25 nappal később, valahogy láttuk, kit vesztettünk el, és azóta sokkal nagyobb a szerelem. Szerintem kellett az a szakítás ahhoz, hogy most ilyen jó legyen a kapcsolatunk. Jobban odafigyelünk egymásra, így nincs veszekedés, mert sokkal jobban figyelünk a másikra.
2016. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor az nem volt igazi szakítás, csak tudtátok, hogy kell egy kis idő, kiszellőztettétek a fejeteket.

De ahol mindketten azért sírnak, mert szeretik a másikat, ott úgyis tudják, hogy picit lenyugszanak, és újra együtt lesznek.


Tőlem is így ment el 2 hónapja... hogy nem tudja, mit akar, időre van szüksége. Aztán sírva hívott, hogy nem tudja, jó döntést hozott-e.

Később heteken át mondta, hogy talán visszajön, de MÉG nem most.

3-4 hét után tudtam meg, hogy van vkije.

Tagadta, már amennyire lehetett. Azt mondta, tetszik neki, de nem történt köztük semmi, és nem tudja, hogy mit akar. Közben 2 helyre elutaztak együtt.

A karácsonyt/szilvesztert is vele tölti.

ott, ahol idén együtt akartunk nyaralni, de egy betegség miatt nem jött össze.

én szerveztem azt az utat, hogy örömet szerezzek neki...és most odaviszi az új nőjét.

és még 2 hete, sőt ezen a héten is azt mondta, nem tudja, mi lesz a jövőben, nem zárja ki, hogy egyszer nem jön vissza, meg hogy még nem tudja kimondani, hogy soha többé nem jön vissza, mert ő 12 évet nem tudott még magában lezárni. ehhez képest a romantikus üzenetek, amiket küldözget a nőnek...

rég lezárta ő már a mi kapcsoaltunkat, csak nem értem, miért mondogatta heteken át, hogy nem tudja, mit akar. amikor már megvolt az új.

2016. dec. 18. 17:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Siman hulyere vett

Felejtos a dolog

Zard le felejsd el kinoz teged

2016. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!