Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más párjának is vannak hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más párjának is vannak hasonló rossz szokásai?

Figyelt kérdés

Ma a barátom segített nekem a leadandó házimban, amit pár csoporttársammal közösen csinálunk. Ahogy befejeztük a munkát, a prezentáció részemet, és az egész prezentáció átformázását (mert szerinte a baratnőm trehany munkát végzett vele), visszaküldte a leckét a csoportba és az én nevemben hozzátette, h mennyire összehányta az egészet, de mindegy. Persze én próbáltam menteni a helyzetet (egyelőre sikertelenül), h úgy gondotlam, h az én gépem összekutyulta a szövegeket, de már meg van a harag a baratnőm részéről... Nem ez az első eset, h az ismerőseimnek az én nevemben irkodott sértő megjegyzéseket, ami neki "őszinteség" és szerinte nem bántó, hanem vicces... Már az első ilyen esetben azonnal megmondtam neki, h nem tetszik és több ilyen ne legyen. Van, h másokat simán társaságban lehülyéz úgy, h először beszélnek egymással csak azért mert neki "az a véleménye"! Lassan már félek vele társaságba menni a beszólogatása miatt...

A mostani balhé után kérdezte önsajnáltatva, h nem tetszik benne ez? Én pedig válaszul, h ilyet mindig is utáltam! Legjobb lenne inkább szakítani?... Semmi értelme?!


2016. nov. 6. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit eszel ezen az emberen, a leírás alapján egy tirpák bunkó, aki minimálisan sem tisztel senkit, köztük téged sem. Én személy szerint egy percet sem pazarolnék az életemből egy ekkora büdös gyökérre, de te tudod.
2016. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt gondolom el sem hinnétek, h mérnöki végzettsége van.. Igaz, különbség van az okosság és az intelligencia között de na... Teljesen el vagyok csúszva, van, h látom rajta, h engem is totál hülyének titulál... ha 1 hónapban 1x elmegyünk valahova akkor azt gondolja, h meglehet engem venni...
2016. nov. 6. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen mindegy, milyen végzettsége van, láttam bőven ilyen primitív suttyókat diplomás körökben.. Nem függ össze az intelligenicával, ahogy írod is. Szerintem te is tudod valahol mélyen belül, hogy ennél már az is jobb, ha szingli vagy.. Magadat alacsonyítod le és alázod meg azzal, hogy egy ilyen embert a párodnak nevezel.
2016. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért hagyod, hogy belépjen a profilodba? Ez a te magánszférád, változtasd meg a jelszavad és ha rákérdez, akkor mondd meg, hogy azért tetted, mert nem tartod korrektnek, hogy a nevedben irogat és ő sem örülne, ha a haverjaival összeveszejtenéd. Ha tűröd, akkor magadra vess, ha emiatt elhagyna, akkor meg jobb, ha minél előbb kiderül.
2016. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
magadat minősíted, egy ilyen sutyerákkal
2016. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4# szerinted ilyenkor ez a megoldás? Elég nagy hülyeség. Ilyenkor szakítani kell. Ez egy bunkó. Mi tudjuk egymás jelszavát mégsem lépünk be egymás facebookjára, főleg nem irogatunk a másik nevében... Azzal, hogy jelszót változtat még nem oldja meg a problémát.
2016. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6.: nem igazán olvastad figyelmesen a kommentemet. Azt írtam, ha nem tetszik a srácnak a jelszóváltoztatás és ilyen figyelmeztetésre sem képes elfogadni a határokat, akkor jobb is, ha minél előbb kiderül és szakítanak.
2016. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Úgy tudott csak a profilomon lenni, h én miközben írtam a leckét egy másik gépen, ő azon keresett pár anyagot hozzá ahol be voltam jelentkzetve és megkértem, h küldje át a csoporttársaimnak. Elküldte és utána hozzátette, h milyen sz*r munkát végzett vele. Én annyira felhúztam ezen magam, h beszóltam neki azzal, h attól, h neki nincsenek barátai, az enyéimet nem kell elüldözni. Láttam, h ez a falhoz vágta őt és fél óra múlva az ágyon potyogtatta a könnyeit, h igazam van, h a meggondolatlan viselkedése miatt tényleg nincsenek barátai és sose tudott beilleszkedni sehová sem... Leültem mellé és elmagyaráztam neki normálisan, h attól mert valakivel nem ért egyet, az nem azt jelenti, h a másik egy semmit sem érő ember, mert ugyanúgy dolgozott vele és attól, h neki nem tetszett, magával még meglehetett elégedve... Igazat adott és h igyekezni fog kordában tartani a nyers őszinteségi rohamait...

Nem akarom a kifogásokat keresni és végül őt védeni, mert talán erre nincs mentség, de tudom, h ezt a viselkedést otthonról hozta, a szülei nem figyeltek rá teljesen, ugyanakkor a maximumot várták el tőle. Talán ő is ezért olyan elégedetlen ha valaki nem úgy csinál valamit, ahogy ő elképzelte. Nem tudja felfogni (vagy én már nem tudom), h a kisebbségi komplexusát nem úgy tudja leplezni, ha butának titulálja a másik embert, mert ugyanúgy le fogják nézni a primitív viselkedése miatt...

2016. nov. 7. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!