Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig tudsz haragudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tudsz haragudni arra, akit szeretsz?

Figyelt kérdés

Páromat nagyon csúnyán megbántottam. Összefutottam exemmel, aki meghívott egy kávéra, én pedig elmentem vele, de csak beszélgettünk természetesen. Barátom mindig féltékeny volt rá, de semmi oka volt. Alapból rengeteget veszekedtünk egy ideje, így főként az volt az oka, hogy kávéztam vele, hogy tanácsot kérjek tőle, hogy a mostani párommal ne alakuljon úgy a dolog, ahogy exemmel, mert nagyon hasonló volt a szituáció.


Nos, ezt elmeséltem a barátomnak, aki azt mondta, hogy most végzett velem, látni sem akar.

Nekem nagyon hiányzik, ő életem szerelme és senki mástól nem akarok semmmit.

Ha elmúlik a harag, vajon keres még? És elmúlik egyáltalán?


2016. nov. 6. 21:00
 1/6 A kérdező kommentje:
*semmi oka nem volt.
2016. nov. 6. 21:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja csak beszélgettetek a kapcsolatunkról nehogy velem is szakítanod keljen mint vele régen?! :) jajjjj te cukorfalat hát gyere már ide... nah elmész te a sunyiba :D
2016. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk néhány napig is eltart néha a harag. Aztán valamelyikünk már nem bírja tovább, és megtörjük az átkot.

De te nagyon hülye voltál, hogy ezt csináltad, amit leírtál.

2016. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pár perc max mi nem bírjuk tovább. Megbeszéljük és aki úgy látja h tévedett az elnézést kér a másiktól. SOHA nem feküdtünk még le haraggal. Féltékenykedésből se volt vita soha.
2016. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azon nem akadtam volna ki, hogy összefutottatok véletlen és beültetek egy kávéra. (Feltételezem hogy véletlen találkoztatok, mert ha nem az gáz.) De az, hogy tőle kérsz tanácsot .. Ez milyen már? A pároddal kellene megbeszélned mindent. A kommunikáció elég fontos egy kapcsolatban. Ez olyan mintha az exeddel beszélnéd meg a problémákat sőt kibeszélnéd a párod... Persze ez még nem szakítóok de gondolj már bele. Te mit szólnál ha adódik egy kis gond és ő az ex csajától kér tanácsot?
2016. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sosem fekszünk le duzzogva mi ezt a szabályt hoztuk s még mérges sem voltam eddig rá nagyon.
2016. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!