Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tennétek, ha egy foglalt pasi többet kezdene érezni irántatok?

Figyelt kérdés

Ami nagyon fontos: NEM kezdett ki velem, nem próbál becserkészni a barátnője mellett, semmi ilyen aljas dolog, egyszerűen csak látom rajta, hogy valami megváltozott benne felém, állandóan néz, de ÚGY, hogy teljesen elolvadok, nemcsak futólag, hanem mindig és sokáig, ahogy beszél velem az is megváltozott, tiszta halk és érzelmes hangon szól hozzám, ha észreveszi hogy én észreveszem hogy néz, akkor teljesen zavarba jön, van amikor rám se mer nézni, sokszor meg ugy viselkedik velem, mint egy kisfiú aki zavarban van...szóval érezni felőle ezeket az energiákat,ami azt jelzi, hogy többé nem vagyok közömbös számára, viszont azt is látni, hogy ezt ő se nagyon tudja hova tenni. 3 vagy 4 éve van barátnője!

És az a helyzet, hogy emiatt, hogy észrevettem ezeket a dolgokat, nekem is bejön! De nem merek kimutatni felé semmit, mert nem szeretnék az aljas ri..nc lenni, aki elveszi más pasiját!

Ja és pont ez tetszik benne, hogy ilyen kis cukin viselkedik és sokszor tök zavarban van, pedig amugy egyáltalán nem az a zavarba jövő tipus! Ha szemtelen lenne és nyiltan kikezdene velem, szót sem pazarolnék rá...

Lányok, aki volt hasonló helyzetben, hogy viselkedtetek? Vagy szerintetek hogy viselkedjek, ha nekem is tetszik a pasi, viszont nem akarok rüfke se lenni, aki foglalt pasival kikezd?


2016. nov. 6. 21:18
1 2
 1/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Elkerülném. Ha rákérdez, mert feltűnik neki, akkor őszintén elmondanám az igazat, hogy neki van nője, és ezzel kéne boldognak lennie. Ha tetszem neki és ennyire, akkor valami nem ok a kapcsolatába, szóval a szőnyeg alá söprés helyett most szembe kéne nézni a dolgokkal. És minden jót kívánnék neki!


Azt ő majd eldönti, elfogadja a tanácsom és rendbe szedi a kapcsolatát vagy inkább hagyja az egészet.

2016. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt tenném, amit az első válaszoló.
2016. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Velem is megtörtént, bár én ezt az érzelmességet nem vettem észre. Ahhoz keveset futottunk össze. Viszont elég egyértelmű volt már az elején, hogy szerinte nagyon szép vagyok, meg is mondta a barátomnak és gratulált neki. (akkor még csak látott) Mikor beszélgetni is volt alkalmunk (nem kettesben hanem többen voltunk egy helyen) akkor kb 1-2 alkalom után mondta, hogy nagyon-nagyon bír, imád, stb. Én is elkaptam olyan nézéseket és reakciókat, meg amúgy is, ez a kettő dolog együtt eléggé evidens. Mármint hogy ha valaki külsőre szép egy másik ember szerint és őt jobban megismerve a belsőjét is imádja, hogy kb más nem is kellene a szerelemhez. Nekem is bejött a gyerek, de nagyjából nulla teret engedtem a dolgoknak. Amikor köszönésnél puszival akart köszönni, mint minden ismerősnek, a barátnője után neki nem hagytam és megmondtam, hogy fiúkkal a barátomon kívül köszönéskor sem szívesen puszizkodok. Szerintem fingja sincs róla, hogy nekem bejön egy kicsit is, és ez így van jól:) Ők jók együtt, én is a barátommal, milliószor jobb és tisztességesebb ember nála. Persze van aki enged a kísértésnek. Rajtad múlik. :D
2016. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hat elkerülném messziről mert ez így nem okés hogy a pàrja melett veled szemezik és jelét is adja hogy bejössz neki!Ha megszolitana és nyomulna megmondanàm neki hogy tudom hogy van pàrod és ez így nincs rendben hogy közben ràm hajtasz és foglalkozz a pàroddal !
2016. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy most már nekem is bejön...és kerülni nem tudom, mert munkakapcsolatban vagyunk és majdnem minden nap találkozunk. Nekem nincs senkim. Amugy nyiltan nem kezdeményez, de pont ettől aranyos, hogy csak ezek az önkéntelen megnyilvánulásai vannak.
2016. nov. 6. 22:46
 6/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Igen, felfogtuk, hogy egy cuncimókus és meg kell zabálni....

De ebben a történetben nem az az érdekes, hogy rád izgult, hanem az, hogy miért! És itt jön, az, hogy te "annyira" kiemelted, hogy párkapcsolata van és így nem... Hogy elegánsan és nőiesen háttérbe is tolhatod magad, és ráírányíthatod a valódi problémára.


Amúgy meg az egy rettenetesen olcsó kifogás, hogy nem tudod ignorálni, mert minden nap kapcsolatban kerültök a munkahelyen... Én a tőlem 10 cm-re lévő munkatársamat sikeresen ignoráltam, miután rájöttem, hogy a testem teljesen belé van zúgva! Igen kerestem a tekintetét, hallani akartam a hangját, örültem, ha láttam, és bizserget a bőröm ha hozzá ért... Csak én időben kapcsoltam, hogy ez így nem lesz jó. És tettem is ellene, mert a párkapcsolatom volt az első! Ha nekem összejött, akkor neked meg gyerekjáték. De elmondom, nekem nagyon sokat segített, hogy nem csak hagytam magam sodródni hanem logikusan végig gondoltam mi is is történik velem. Veled pl. az van, hogy NEM SZERETTED cuncimókuskát, csak jólesik az egódnak, hogy elismernek mint nő. A szerelemhez ez édeskevés. Az lehet, hogy bejössz neki, de ott van egy kapcsolata, ami eddig jó volt. Most, hogy téged meglátott valami nem ok. Egyikőtök sem gondolta végig mi folyik itt. Ő küzd... úgy hogy nem nyomul rád, és nem véletlen! Az első jel, hogy ő sem tudja mi van és a barátnőjét tiszteli, szereti a párját, eddig mellette van. És ott vagy te aki kiszúrta ezt és a májad hízik... de együtt érzek veled, kinek ne tetszene, ha bejönne másnak? Viszont ez még nem jogosít fel arra, hogy ugye bele is tapossunk más kapcsolatába... amit te szintén pedzettél, hogy nem kéne.

Neked ez a férfi azért tetszik, mert bejössz neki... ennyi.

Én azon lennék, hogy elkerüljem vagy segíteni visszatalálni a régi kapcsolatához.

Szerintem a legaranyosabb, nem az ahogy veled bánik, hanem, hogy azért bánik veled így, mert még mindig ott van első helyen a kedvese, és nem érti mi van.

2016. nov. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"Cuncimókus" :DDD ezzel a stilusoddal feldobtad az estémet, komolyan :D

Egyébként teljesen igazad van mindenben, érdekes hogy látatlanban is milyen jól látod a helyzetet, egyetértek az egésszel.....azt amugy én nem is mondtam, hogy szerelmes vagyok belé, a szerelem az máshol kezdődik....viszont igen, az egónak jól esik :S

"Szerintem a legaranyosabb, nem az ahogy veled bánik, hanem, hogy azért bánik veled így, mert még mindig ott van első helyen a kedvese, és nem érti mi van." - pontosan...

Amugy csak érdekességként teszem hozzá, hogy májdnem egy éve ismerem már, és soha eszembe sem jutott, hogy úgy nézzek rá....és ő sem nézett rám úgy az elejétől, csak most kb. egy hónapja, mintha valamit "bekapcsoltak" volna....

2016. nov. 6. 23:50
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez elég érdekes.


Kicsit off-topic, de akkor ezek szerint fel lehet kelteni egy lány érdeklődését úgy, hogy figyelem kicsit?

2016. nov. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez akkor működik, ha eleve van valami kis kémia a két fél között. Én ezt a srácot mindig jóképű meg jófej pasinak tartottam, de ha valaki olyanon veszem észre az érdeklődést, aki iránt egyáltalán semmilyen vonzalmat nem érzek, akkor csak kellemetlenül érzem magam tőle s ennyi.
2016. nov. 7. 00:26
 10/16 anonim ***** válasza:
Rendben köszi, akkor ez valami olyan fegyver ami akkor használható, ha már pezseg valami, mondjuk valószínűleg sokaknál önkéntelenül működik ez a dolog.
2016. nov. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!