Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok, nektek jobban bejonnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nektek jobban bejonnek azok a pasik akik foglaltak, vagy esetleg mar van kiszemeltjuk, meg akkor is ha eggyaltalan nem vagytok kezdemenyezo tipusok?

Figyelt kérdés

2015. jan. 16. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik....
2015. jan. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem csak ezen mulik, de megis. Velemenyeket kernek. Alltalaban szokott igy lenni?
2015. jan. 16. 00:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút nem. Foglalt pasira soha nem is tudtam lehetséges alternatívaként tekinteni. Olyan már előfordult, hogy időközben foglalt lett, de ez más kérdés.
2015. jan. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Es ha idokozben foglalt lett, akkor is ugyanugy bejott utanna is, vagy ugy mar elfelejtetted?


Egy kerdes, ha egy pasinak van kiszemeltje de meg nem figlalt attol meg ugganugy bejohet mind azelott?

2015. jan. 16. 00:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. A legkevésbé sem jöhetne szóba nálam foglalt pasi. Sosem tartottam lehetségesnek és nem is fogom. Ennél többre tartom magamat. Olyan sem kellene, aki több nő között vívódik. Egyszer megjártam az utóbbit, tanultam belőle.
2015. jan. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Es ha tudod h a pasinak van egy kiszemeltje de meg nem jott ossze vele, a nevet se tudod, ez azt se biztosra h tenyleg van e nekibvagy csak mondta?
2015. jan. 16. 09:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább írd le a konkrét szituációt, és így biztosan arra válaszolunk, amit tudni akarsz :D
2015. jan. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A konkret szitut nehez osszefoglalni :))
2015. jan. 16. 18:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!