Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasi azt mondja, hogy Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi azt mondja, hogy Ő feladatnak érzi, hogy elvegye a szüzességem, akkor nem is szeret igazán?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy neki még azért nem megy a szex velem, mert feladatnak tekinti, hogy elvegye a szüzességem... Akkor nem szeret, vagy miért mondta ezt? Mert én úgy érzem szeret, és érezteti is, de emiatt meginogtam...
2010. ápr. 28. 11:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

feladatnak???

huh ha ezt érteném, mit akart ezzel mondani hidd el megirnám..:-)

lehet csak össze vissza beszélt, rosszul fogalmazott meg valamit..ha érezteti veled, hogy szeret, akkor tényleg szeret...

vagy nagyon kívánhat téged, ha ezt feladatnak tekinti...

2010. ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki az a feladat és kihívás, hogy úgy vegye el a szüzességed, hogy neked is jó legyen, és élvezd is! Ez tényleg elég nagy feladat:D De ha nem így gondolta, akkor nem tudom...
2010. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ez hatalmas :DDD a pasid nagoyn nagy arc lehet
2010. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát én sem igazán értem... Csak nem ment neki a dolog, mert hogy: Nincs hozzászokva a gumihoz(én anélkül meg nem szeretném..) és hogy idézem: "Még nem tudok úgy rákoncentrálni arra, hogy szex, hanem feladatnak tekintem a szüzességed elvételét. Pedig nagyon kívnánlak" nem értem... de ez annyira szarul esett :S
2010. ápr. 28. 11:56
 5/16 anonim ***** válasza:
Challange accepted! :DD
2010. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
csak nem tudott jobb kifogást találni arra hogy miért nem állt fel neki...
2010. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
de felállt, épp ezért nem értem.
2010. ápr. 28. 12:05
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát hagyd, hogy elvégezze a feladatot, aztán megjelenik majd egy kiírás a homlokán, hogy

MISSION COMPLETED. :D


Komolyra fordítva: ne aggódj, a pasi normális, a világ nem az. Az tényleg egy feladat és kihívás, hogy az első alkalom olyan legyen, amilyennek "lennie kell". Én is sokat olvastam, rákészültem, amikor először voltam az első barátnőmmel, és nagyon jól sikerült a dolog. Készüljetek rá együtt, ott van pl. Dr. Lux Elvira egyik könyve, a Lépéspróbák egymás felé.

2010. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem zavarja, hoyg szűz vagy és most nem tud szexelni szüzekkel olyanjót mint másokkal ezelőtt és akkor arrra célzott h neki szar lenne, mert egy jó szexet akar és azt akarja h a lány már tapasztalt legyen....

Lehet zavarja az h szűz vayg pedg örvendenie kell...de az h kivánlak az is furcsa..vajon szeret is vagy csak kiván? Mert a kettő nem mindegy...

2010. ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztem arra gondolt, h mivel neked ez az első alkalom, ezért emlékezetessé akarja tenni, tudja, h ez milyen fontos a lányoknál, ezért tekinti "feladatnak" és nem egy sima dugásnak. Szóval sztem ez teljesen pozitív dolog.
2010. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!