Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérthető hogy a páromat nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérthető hogy a páromat nem igazán foglalkoztatják a mindennapi probémáim?

Figyelt kérdés

Pl mondtam neki ma hogy össze vesztem szüleimmel, de úgy vettem észre nem igazán érdekelte.

Múlt héten mondtam hogy nagyon fáradt vagyok, ha átjön max egy filmet nézzünk, de errefel nem jött át.Van mikor meghallgat, de néha nem is érdekli.Talan tul sokat panaszkodok? (Baratnőim nincsennek annyira)


2016. nov. 8. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Mert nem szeret. De azért ha kanos kedvében van, jól jön neki, hogy van kit d*gni.

Annyira meg ismer, hogy tudja, ahhoz túl naiv vagy ahhoz, hogy felfogd a helyzetet, sőt, még talán magadat is hibáztatod, ha valami van.

2016. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem érthető meg, a párodnak ez is a "dolga" lenne, hogy meghallgat.

De úgy néz ki, ő nem párként, hanem guminőként néz rád.

2016. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fa.sz nem a párod. Ha nincs szex, akkor feléd se néz, eszébe nincs azért átmenni, hogy együtt legyen veled.

Innentől érthető, ha nem érdeklid a problémáid, nem azért tart téged, hogy rinyálj, hanem hogy másra használd a szádat!


Ha te ezt eltűröd, az a te bajod.

2016. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
... és még mindig vele vagy, vagyis nincs itt semmi probléma.
2016. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Talan tul sokat panaszkodok?"

Hát ezt mi nem tudhatjuk, de akár ez is lehet a probléma. Az emberek egy idő után megunják a másik rinyálását. Ha nem ez a helyzet, akkor az előttem szólóknak igaza van, ez egy érzéketlen paraszt.

2016. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!