Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen mértékben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen mértékben felelősek a barátok a párkapcsolatok, házasságok széteséséért?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy amikor probléma van, és azt az ismerőseiddel beszéled meg, aztán azok véleménye jó vagy rossz irányba befolyásol. Mennyiben köszönhető a kapcsolatok szétesése a barátok ráhatásának?
2016. nov. 8. 16:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy régóta legjobbnak hitt barátnőm,aki megtett dolgokat azért hogy párommal szétmenjünk,mert neki épp nem volt fényes a magánélete és gondolta akkor másé se legyen, ne hogy már :P Persze nem sikerült,mert az eszemre és a szivemre is hallgattam nem pedig rá,a hazugságaira.

Férjemnek is volt egy két ilyen kellemetlen haver,barát akik ilyen örök agglegények,próbálkoztak csajokkal de sosem jártak szerencsével.Nekem nem volt bajom velük egyébként,de ők távolodtak el páromtól már nem hívták sehova,pedig én sosem akadályoztam őt abban hogy menjen. Biztos vannak olyanok akik adnak mások véleményére és vannak barátok akik nem feltétlenül jó tanácsokkal látják el az embert. Én pl sosem panaszkodtam férjemreés ő sem rám,ha vmi bajunk volt ,lesz egymással azt mindig egymásnak mondjuk el és beszéljük meg.

2016. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!