Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom bele van őrülve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom bele van őrülve a nagy mellekbe. Nekem sosem volt óriási de 30 kilo fogyás után még az is lement ami volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden nagymellű szép lánytól félek hogy nem tetszek a páromnak és hogy lecserél. Az exével azért volt együtt mert hatalmas mellei voltak. Mit tegyek kezdek begolyozni
2016. nov. 8. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Semmit. Én is szeretem a nagy csöcsöket, de azoknál egy dolgot még jobban: A barátnőm. Neki kicsik vannak, de nem érdekel.


Neked is lehet mondjuk hogy a párodnak van olyan tulajdonsága (hajszín, magasság, farokméret, stb-stb) amit jobban szeretsz mást, mint ami neki van, de azért még szereted őt. De attól még nem csalom meg vagy nem hagyom el.

2016. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

"Az exével azért volt együtt mert hatalmas mellei voltak.."

1. ex 2. nem tarthatott sokáig, ha csak a nagy mellei miatt voltak együtt


Önbizalomhiányban szenvedsz és szerintem súlyos képzeti fantáziálgatásaid vannak!

A pasid tudomásodra adta, hogy nem szeret téged úgy ahogy vagy? Felrótta neked, hogy miért ilyen kicsit a melleid? Tett valami negatív utalást a melleidre?


Ha nem, akkor mi a bajod? A páromnak meg a fekete hajú csajok a gyengéi, mégis engem választott, akinek barna haja van. Nem vagyok ebbe belebetegedve, mint te.


Fogadd el, mindenkitől van szebb és jobb. De a párodnak mindig úgy leszel szép, ahogy vagy!

2016. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Majd én játszom a kis cicikéiddel a párod helyett XD
2016. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csoda hogy nem bízol benne, ha csak a mellek miatt volt az exével.

Lehet veled meg csak a feneked miatt van együtt...

Nem valami megbízható férfinak tűnik csak egy kanos kamasznak.

2016. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Plasztika. Vagy ami jobb dobod. Egy ember jobb esetben nem csak a melleket nezi. Ertsd nagy a melle,de semmi kozos nincs bennuk,nem tudnak szinte semmirol sem beszelni.

Pl en sem egyedul azt nezem hogy kek e a szeme vagy hogy milyen magas.

2016. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És együtt maradt az exével? Nem. Elég volt a nagy melle egy kapcsolathoz? Ha ezért elhagy akkor nem vesztettél sokat nem gondolod? Kar ezen stresszelni.
2016. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Küldj a melledről képet! Úgy megtudnám állapítani ;) 21f
2016. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az exével azért volt együtt mert hatalmas mellei voltak"

Mondjuk én nem lennék együtt olyan emberrel, aki itt tart érzelmileg, de te tudod. :D

2016. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne veled, ha nem tetszenél neki?
2016. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
Te tudnál rá Férfiként nézni ha 10 centivel alacsonyabb lenne nálad? Nah ő ugyanígy érez a melleiddel kapcsolatban. Egy kis mellű nő az már majdnem férfi.
2016. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!