Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Óriási hibát követtem el....

Alana9274 kérdése:

Óriási hibát követtem el. Szerintetek 10 nap alatt lemegy?

Figyelt kérdés
szuperül ment a diétám,tök vékony voltam már,imádtam a testem.ma azonban súlyosan bezabáltam..mindent amit találtam..nem csokit meg ilyeneket de valami eszméletlen mennyiségű (egészséges) kaját..mindjárt szétrepedek.ittam májva teát hogy meghajtson.érzem magamon hogy kövér vagyok,mint egy hordó..10 nap mulva viszont bikinire kell vetkőzzek:((( nagyon szomorú vagyok,hogy ekkora hülye voltam.(heti 5-6 órát edzek,futok) hihetetlen nagy a hasam most meg mindenem..nem tudom mi ütött belém.bűntudatom van miatta nagyon...szerintetek mennyit híztam? 10 nap kemény koplalással visszaáll a "régi" vékony alakom? kérlek segítsetek:( 18/L

2013. aug. 14. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Hát te hülye vagy.
2013. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nemtudom hány kCal lehetett de baromi sok...totál elvette a kedvem az egésztől,full kész vagyok.tudom hogy baromi hülye vagyok..az is lehet hogy meg fog jönni..fú nemtudom csak ez hogy így vetkőzzek bikinire..lehetetlen.csak olyan jól éreztem már magam:( hülye idióta..van esély rá hogy visszaáll a testem?:(
2013. aug. 14. 23:10
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte jóindulattal azt tudom tanácsolni, hogy keress fel a problémáiddal egy elmeorvost. Szükséged van rá.

Meg egy dietetikust. Ugyanis valami szörnyen elbarmolt életmódot folytatsz, pocsék étrenddel, amit a legjobban az bizonyít, hogy ma felzabáltál mindent, amit láttál. Megfelelő életmód mellett nincs ilyen.

A kaja nagy részét és a puffadtságot ami vele jár, azt kb holnap reggel lehúztad volna a klotyón. A hashajtózással csak annyival vagy előrébb, hogy pocsék lesz az éjszakád is. Szóval megnyugodhatsz.

Viszont tényleg szükséged van szakorvosokra.

2013. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért vagy hülye megy egy naptól nem lehet hízni. De fogyni sem tíz naptól. Nem tudom mit hallucinálsz össze vissza, de koplalással csak azt lehet elérni hogy a tested lepusztítja magát, de a raktárait megpróbálja megőrizni a túlélés érdekében. Koplalással nem lehet jó alakod, csont és zsír leszel, persze pár szerencsésnek pont arányosan marad meg a zsírja, de ettől ez még egészségtelen és hosszú távon nem tartható. Szerintem menj el pszihológushoz, ennyit edzeni nem normális és az is biztos hogy evési zavaraid vannak, tévképzeteid a zsírvesztésről és a saját egészséged ellen küzdesz.
2013. aug. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem minden rendben van az elmémmel.igazából egészségesen kajálok,nem kimonottam diétázok csak egészségesebben kajálok..épp ezért nem értem a bezabálás okát.egyetlen problémám jelenleg az hogy nem tudom,hogy lemegy-e 10 nap alatt ez a sok sz*r és viszaáll-e a testem..a többi most nem számít.köszi a választ,zöld.
2013. aug. 14. 23:23
 6/14 A kérdező kommentje:
jaj bocs a szóismétlésért
2013. aug. 14. 23:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

1 nap zabálástól nem fogsz hízni.


Ha szerinted 1 vagy pár nap alatt meghíztál, akkor a fejedben van nagy baj.

2013. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

-koplalni akarsz

- azt hiszed egy nap alatt meghíztál

Ezek után vajon mennyi fogalmad van az egészséges táplálkozásról?

Gyakorlatilag bepánikoltál, ezért van gond az elméddel.


Egyébként bocsi, a heti 5-6 helyett napi 5-6 órát olvastam, ez illett volna a képbe amit lefestessz. Heti 5-6 órát pont jó edzeni :)


Nem változott az alakod egy naptól, az elmeállapotod változott. A hangulatunktól nagyon függ milyennek látjuk magunkat.

2013. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtatok,kicsit jobb a lelkem.mindenkinek ment a zöld.ezek szerint akkor van esély hogy visszaáll..
2013. aug. 15. 00:05
 10/14 anonim ***** válasza:
2-3 napig simán lehetsz puffadt bezabálás után! Egyél rendesen, többször kis adagot, puffasztó dolgokat kerüld (tejtermékek, hagyma, hüvelyesek, stb) és lemegy a hasad.
2013. aug. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!