Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt szeretné, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt szeretné, hogy fogyjak pedig nem vagyok kövér. Mit csináljak? 19/L

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyok együtt a barátommal (18 éves) és már többször is felhozta a fogyókúra témát. Ő a nagyon vékony lányokat szereti. Én 155 cm vagyok és 44 kiló. A megismerkedésünkkor 42 voltam. Szerinte 40-nek kéne lennem és van egy kis felesleg rajtam. Már nagyon rosszul érzem magam a bőrömben emiatt.

2016. júl. 1. 21:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%

Ezt neked kell eldöntened, hogy amit a barátod csinál, az mennyire korrekt, és mennyire éri meg az önbizalom rombolást, mennyire kapcsolat, ahol az egyik fél így viselkedik



Egyébkét 44 kiló egyáltalán nem sok (még a 48-50 sem lenne az), a barátod egy kislányt akar? Keressen egy 14 éves csajt, akinek még se feneke se melle.

2016. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha a barátod vékonyabbat akar, akkor keressen olyat, nem értem, akkor miért van veled. Egyébként meg mit akarsz egy ilyen embertől? Nonszensz, amit akar.....Ennyire alacsonyabb rendűnek érzed magad? Állj a sarkadra...
2016. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
44 kiló, lol. Ne akarj megfelelni senkinek. Ha te jól érzed magad így, akkor ne fogyj egy kilót se más kedvéért. A barátodat meg selejtezd ki, mert nem is szeret valójában. Ha szeretne, akkor úgy szeretne, ahogy vagy.
2016. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne bele menned és hogyha ilyen elvárásai vannak, akkor elő állhatnál valami ultimátummal, például mondhatnád neki, hogyha majd 5 centivel hosszabb lesz a szerszáma, akkor fogysz 2 kilót vagy valami hasonlót, amivel igazán odavágsz neki.
2016. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a vékony, sportos lányokat, volt egy 156/49 kilós gyönyörű párom, de az, hogy fogynia kellene eszembe nem jutott volna róla :)
2016. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled van a baj, hanem azzal, hogy meg akar változtatni.

Szakíts vele jobban jársz.

Az én exem azért csalt meg, mert fogytam...

2016. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szinte olyanok a paramétereim mint neked (158cm 45kg), és nem mondana ilyet a barátom, hogy fogyjak.


A barátod már átbillent a ló túlsó oldalára!

2016. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb, hogy nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni. :( Csak néha már nem tudom megítélni saját magam.
2016. júl. 1. 22:35
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy kapcsolatban nem felemel, azzal nem szabad együtt maradni. Ha képes csontsoványra fogyasztani (gondolj bele, 40kg???), csak azért, mert neki ez tetszik, akkor TE mint ember, nem érdekled. Ő egy babát farag kénye kedvére. Ilyen kapcsolatban nem szabad benne maradni. Egy idő után megkérdőjelezed a saját tested, önbizalmad, stb. Veszélyes, nem csak a fogyás, de a lelki egyensúlyod szempontjából is! Az egy dolog, hogy úgy érzed, hogy szereted. De aki így viszonyul hozzád, az nem szeret viszont. Jobb, ha minél előbb belátod ezt!
2016. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
86%

Tipikus történet a tiétek.

Meg is jósolom mi fog történni. "Szeretem nagyon." Ezért minden szart elviselsz majd tőle. Aminek a vége az lesz, hogy meg fog csalni. Neked porban lesz az önbecsülésed. Emiatt növelned kell, amit azzal fogsz elérni, hogy lefekszel jó néhány sráccal. Szép jövőkép.

Annyi ilyen ismerősöm van, és mindnél hasonló a helyzet :(


Te szereted. De gondolkodj el azon, hogy ő vajon szeret-e, ha nem fogad el olyannak, amilyen vagy.

De most komolyan. 2-4 kiló felesleg? Ha felesleg egyátalán. Ha valaki ennyit soknak tart egy emberen, azt fejbeb*szom egy péklapáttal.

2016. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!