Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon gyerekesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon gyerekesen viselkedik. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ma felhív 10 kor hogy szegyeljem magam hogy fent voltam Facebookon es nem írtam neki.Kozben nem is igaz, valami félre értés tortenhetett.Hiába mondtam neki hogy én nem voltam fent mert nem volt időm, hazugnak nevezett es azt mondta soha többet ne írjak neki, szakított velem.(holnap úgyis ugy csinál mintha semmi nem történt volna) Ilyenkor mit tegyek? (Mindketten felnőttek vagyunk)
2016. nov. 9. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele te, csak te gondold is komolyan.
2016. nov. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a reakció részéről nem éppen felnőtt viselkedésre vall! Bár törvényileg a 18 már felnőtt kor. ..
2016. nov. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha ezek után visszafogadod ezt az óvodás szintű idiótát, amikor úgy tesz majd, mint ha mi sem történt volna, akkor meg is érdemled még azt a sok kiborulást és szenvedést, ami vár rád ebben a kapcsolatban. Mit tegyél? Keress esetleg egy felnőttet magad mellé, nem egy féltékenykedő, ostoba alakot, aki semmibe veszi a szavad (ezáltal téged is) és nem bízik benned.
2016. nov. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Már azon agyaltam a kérdés olvasása közben, hogy betrollkodok: "Mit keres ez a kérdés a felnőtt párkapcsolati problémák" között??? És a végére oda van írva, hogy felnőttek!!!! :) :) :).


Ezt kétségbe vonom. Egyrészt, mert ma 10-kor felhív, és te 10:06-kor már ide kiírod kérdésként.

Másrészt, mi a búbánatos gondolata támadt a másik félnek, hogy számon kérjen téged, hogy te mit csinálsz...


Biztos felnőttek???

2016. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!